Wczytuję dane...

Little Tikes

Maluchy zaczynają poznawać świat już od pierwszych miesięcy życia. W tym czasie kochający rodzice chcą im pomóc czerpać z zabawy jak najwięcej radości. Taki sam cel przyświeca międzynarodowemu producentowi zabawek Little Tikes. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór jego produktów w atrakcyjnych cenach, które pozwolą Twojemu dziecku na kreatywną zabawę. Producent już od 50 lat dostarcza maluchom innowacyjne zabawki wysokiej jakości. Szczęśliwe dzieci to zadowoleni rodzice, dlatego zabawki Little Tikes zyskały pozytywne opinie klientów z różnych części świata.

Czytaj więcej...

Kreatywne zabawki Little Tikes dla dzieci w każdym wieku

Nasz sklep oferuje zabawki amerykańskiego producenta Little Tikes zarówno dla niemowląt, jak i dla kilkulatków oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Marka specjalizuje się w produkcji kreatywnych zabawek, które pozwalają dzieciom udoskonalać zdolności manualne i intelektualne, wspierają ich rozwój ruchowy oraz pomagają odkrywać przyszłe pasje i zainteresowania. Flagowym produktem firmy jest samochodzik Cozy Coupe. W naszym sklepie występuje w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego zarówno dziewczynki, jak i chłopcy mogą wybrać swój wymarzony pojazd!


Zabawki Little Tikes są tak stworzone, by pobudzały fantazję dziecka i wspierały jego kreatywność. Jednym z topowych produktów jest kuchnia Little Tikes. Chyba każdy maluch uwielbia zabawę w dom i odgrywanie różnych ról. Zabawkowe, kolorowe sprzęty kuchenne, takie jak piekarnik, lodówka, zlewozmywak czy pralka mogą rozbudzić w dziecku pasję do gotowania oraz nauczyć je wypełniania obowiązków domowych. Kuchnia Little Tikes z pięknymi blatami i akcesoriami kucharskimi niewątpliwie zapewni Twojemu maluchowi wiele godzin świetnej zabawy!

Zabawki ogrodowe firmy Little Tikes - mini plac zabaw w Twoim ogrodzie

W naszej ofercie możesz znaleźć zabawki ogrodowe, które pozwolą Ci stworzyć atrakcyjną przestrzeń dla Twojego dziecka w przydomowym ogródku. Dużą popularnością cieszy się na przykład plastikowa zjeżdżalnia Little Tikes. Może być używana samodzielnie lub stanowić element mini placu zabaw stworzonego z produktów Little Tikes. Podczas aktywnej zabawy dziecko rozwija swoje zdolności ruchowe oraz koordynację.


Proponujemy pojedyncze modele, a także zjeżdżalnie Little Tikes połączone ze ściankami wspinaczkowymi, tunelami i piaskownicami. Dmuchany plac zabaw można szybko i łatwo rozłożyć i ponownie złożyć, dlatego to idealna opcja dla tych, którzy nie chcą na stałe montować w swoim ogrodzie zabawek dziecięcych. Duży, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią pozwala na zabawę kilku dzieci jednocześnie, toteż maluch może zaprosić do wspólnej rozrywki swoich znajomych.

W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór piaskownic oraz domków Little Tikes w różnych wersjach kolorystycznych. Domki mają otwierane okna i drzwi oraz dodatkowe wyposażenie, na przykład stolik oraz krzesełka czy dzwonek wydający wesołe dźwięki. Ogrodowy domek Little Tikes daje maluchom nieskończone możliwości kreatywnej zabawy! Jego doskonała jakość, wytrzymałość i konkurencyjna cena sprawiają, że zabawka zbiera świetne opinie zadowolonych rodziców i dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów