Wczytuję dane...
Prezent dla 7 latki i 7 latka

Moment kupowania prezentu dla najmłodszych jest często bardzo trudny. O ile rodzice i najbliższe otoczenie znają dziecko dość dobrze, to dalsi krewni czy znajomi mają w tej sytuacji sporą zagwozdkę. Co na prezent dla 7-latki będzie najlepszym wyborem? A jaki prezent dla chłopca? 7 lat to wcale niemało - maluch w tym wieku już doskonale wie, co mu się podoba, a co nie. Dlatego pytania o prezent nierzadko zaprzątają głowę gościom zaproszonym do domu, gdzie mieszka pociecha w tym wieku.

W naszej ofercie posiadamy szereg zabawek dla 7-latka, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu maluchowi.

Prezent dla 7-latka - na co zwrócić uwagę?

Wiek 7 lat, to czas, w którym dzieci najczęściej wybierają się do szkoły. To także chwila wzmożonego rozwoju intelektualnego maluchów. W tych momentach pogłębiają swoje zainteresowania, szukają przygód oraz zaczynają formułować trafne spostrzeżenia na różne tematy. Kupując im prezent, warto na to zwrócić uwagę.

Posiadamy w naszym asortymencie cały szereg rozwojowych zabawek. Jednak nie zawsze warto na to stawiać. Czasem doskonałe rozwiązanie na prezent dla 7-latki stanowi zabawka kreatywna, a chłopiec może się ucieszyć z upominku zręcznościowego. Nie warto jednak rozdzielać zainteresowań na płeć, ponieważ każde dziecko może mieć inne predyspozycje czy upodobania.

Zabawki kreatywne Zabawki rozwojowe Zabawki zręcznościowe Zabawki ogrodowe Puzzle
>> 0-2 lat >> 0-2 lat >> 0-2 lat >> 0-2 lat >> 0-2 lat
>> 2-4 lat >> 2-4 lat >> 2-4 lat >> 2-4 lat >> 2-4 lat
>> 5-6 lat >> 5-6 lat >> 5-6 lat >> 5-6 lat >> 5-6 lat
>> 7-8 lat >> 7-8 lat >> 7-8 lat >> 7-8 lat >> 7-8 lat
>> 9-10 lat >> 9-10 lat >> 9-10 lat >> 9-10 lat >> 9-10 lat
>> 11-12 lat >> 11-12 lat >> 11-12 lat >> 11-12 lat >> 11-12 lat

Prezenty dla 7-latka - co może być ciekawsze niż miś, samochodzik czy książka dla chłopca?

Wybierając prezent dla 7-latka, można postawić na sztampowy wybór, jednak jest bardzo duża szansa, że chłopiec posiada już po kilka sztuk tego rodzaju zabawek. Ciekawą alternatywą mogą być zabawki wykonane z niezwykle wysokiej jakości drewna, które cechują się kolorową, precyzyjnie wykonaną szata graficzna.

Standardowym, lecz nadal doskonałym prezentem dla malucha są także puzzle. Nie warto wybierać zbyt dużej liczny elementów, żeby nie zniechęcić dziecka. Należy zaczynać od dużych puzzli, jakie dziecko bez większego problemu będzie w stanie ułożyć samodzielnie. Jeśli jednak wiadomo, że ma się do czynienia ze zdolnym i ambitnym malcem, który szybko radzi sobie z układankami, można spróbować nabyć coś nieco bardziej złożonego.

Prezenty dla 7-latki - czy lalka i pluszak już nie podobają się dziewczynkom?

Prezent dla 7-latki dziewczynki to nie zawsze musi być lalka. Jak w przypadku chłopców - jeśli lubią ten rodzaj zabawek, to pewnie mają już ich sporo. W prezentach warto postawić na coś wyjątkowego. Ciekawą alternatywę stanowią akcesoria do kąpieli, jeśli ma się pewność, że w rodzinnej przestrzeni malucha występuje wanna bądź jakiekolwiek inne miejsce, gdzie dziecko je wykorzysta.

Zabawki rozwojowe to bardzo ciekawa kategoria, która z pewnością przypadnie do gustu niemal każdemu dziecku. Maluch ma szansę poćwiczyć swoje umiejętności motoryczne, wyobraźnię czy zdolności plastyczne. W zależności od konkretnego zestawu można skutecznie pomóc w rozwoju dziecka w odmiennym aspekcie.

Nasz oferta jest niezwykle bogata, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się każdemu produktowi z osobna. Może się okazać, że to właśnie niepozorna zabawka sprawi dziecku największą przyjemność. Każdy z produktów jest wykonany z najlepszej jakości surowców. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi zabawkami dla 7-latka.