Wczytuję dane...

Berg

Chcesz zaskoczyć swoje dziecko niecodzienną zabawką? Zbliżają się urodziny chrześnicy lub chrześniaka i nie masz pomysłu na prezent? Marzysz, aby Twoje dziecko więcej czasu spędzało na świeżym powietrzu? Berg zabawki wiedzą jak Ci pomóc i spieszą z odsieczą!

Czytaj więcej...

Marka Berg to firma z ponad trzydziestoletnim stażem, która z niezwykłą starannością i dbałością o detale projektuje i wykonuje wysokiej jakości zabawki zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci. W ofercie holenderskiej marki Berg znajdziesz cały przekrój jeździków dziecięcych, które przyjęły formę gokartów na pedały oraz elektrycznych. Ponadto Berg dzięki ofercie trampolin ogrodowych zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. Zabawki dla dzieci Berg cieszą się zaufaniem rodziców i są chętnie przez nich wybierane. Jeśli jeszcze nie znasz ich oferty, to z przyjemnością opowiemy Ci więcej o Berg Toys, gdyż ich bogaty asortyment znajduje się z katalogu naszego sklepu internetowego.

Mały kierowca wyścigowy

Każdy chłopiec marzy o zostaniu strażakiem, policjantem lub... kierowcą wyścigowym! Taka męska natura. Gokarty Berg umożliwiają spełnienie marzeń. Jeździki Berg wyróżniają się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego świetnie sprawdzą się podczas najbardziej zaciekłych wyścigów małych rajdowców. Bogata oferta modeli pozwala na wybór spośród gokartów klasycznych, przypominających swoim wyglądem traktory, samochody wyścigowe lub samochody terenowe. Gokarty na pedały Berg mają regulowane siedziska, dzięki czemu można je dostosować do wzrostu dziecka i będą z powodzeniem cieszyły przez kilka lat.

Uciecha dla najmłodszych

Berg dba również o potrzeby najmniejszych i ma kolekcje jeździków z chowanymi pedałami - maluch odpycha się od ziemi i uczy jeździć, kierować oraz utrzymywać równowagę, a gdy nabierze pewności siebie, to wówczas dokładasz niezbędne elementy i przeistaczasz jeździk w rowerek. Rowerki dla najmłodszych wyróżniają się doskonale dobraną kolorystyką.

Skaczmy do góry jak kangury

Berg dba również o integrację całej rodziny i zapewnienie wspólnej rozrywki, dlatego w swojej ofercie posiada trampoliny ogrodowe. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów trampoliny Berg są bezpieczne i cieszą również dorosłych, pozwalają im na nowo odkryć w sobie dziecko. Czas spędzony na dobrej zabawie z najmłodszym jest bezcenny, a trampoliny Berg pozwolą na stworzenie masy wspomnień, które będą do Was wracać w przyszłości i wywoływać uśmiech na twarzy.

Nasz sklep internetowy cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówień i bezpieczną dostawę do Twojego domu.

.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów