Wczytuję dane...

Small Foot

Firma Small Foot funkcjonuje na rynku od 2002 roku. Od samego początku produkty marki spotkały się z ogromnym uznaniem zarówno rodziców i ich dzieci, jak i ekspertów z branży. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Small Foot to bowiem producent znany i ceniony zwłaszcza dzięki przykładaniu ogromnej wagi do detali. Każda zabawka produkowana jest z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Komponenty niezbędne do stworzenia konkretnych produktów to zaś najwyższej klasy materiały, które są gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości. W naszym sklepie nabędziesz wiele ciekawych propozycji sygnowanych logotypem tego producenta. Możesz wybierać spośród różnego rodzaju zabawek przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku. Jeśli zależy Ci na prawidłowym rozwoju Twojego dziecka, skorzystaj z naszej oferty.

Czytaj więcej...

Bogata oferta produktowa 


W asortymencie firmy Small Foot znajdziesz zabawki przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Wyboru możesz dokonywać spośród zabawek edukacyjnych i sensorycznych dla najmłodszych oraz artykułów przeznaczonych dla dzieci nieco starszych i nastolatków. W naszej ofercie znalazło się także miejsce na niebanalne dekoracje, którymi będziesz mógł ozdobić dziecięcy świat i stworzyć przytulną przestrzeń. Wysoce rozbudowana oferta produktowa to gwarancja, iż każdy zainteresowany znajdzie produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami.


Zabawki Small Foot dostępne są w zróżnicowanym przedziale cenowym. Dzięki temu możesz użytkować zabawki najwyższej jakości, dopasowując zakup do swoich indywidualnych możliwości finansowych. Opinie na temat zabawek tego producenta to wyłącznie pochlebne komentarze. Rodzice doceniają te produkty, ponieważ są źródłem wielu bodźców, istotnych na każdym etapie rozwoju najmłodszych. Zabawki Small Foot rozwijają zmysł słuchu, wzroku i dotyku oraz usprawniają zdolności motoryczne i koordynację.


Wysoka jakość materiałów i dbałość o środowisko


Każdy produkt z oferty Small Foot został stworzony z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów. Z uwagi na długi okres prowadzenia działalności, marka wyrobiła sobie wartościowe kontakty i nawiązała współpracę z przodującymi dostawcami, jacy funkcjonują w branży.


Zabawki Small Foot produkowane są z wysokiej jakości drewna uzyskiwanego z ponownego zalesienia. Marka przykłada bowiem ogromną wagę do ekologii. W trosce o dobro planety producent pakuje zabawki w kartoniki z certyfikowanego materiału FSC. Co więcej, firmowe foldery Small Foot drukowane są na papierze uzyskiwanym z makulatury sortowanej, która pochodzi z prywatnych gospodarstw domowych.


Jednak najważniejsze jest to, że wszystkie zabawki są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ producent opracowuje każdy projekt zgodnie z obowiązującymi Europejskimi Normami Bezpieczeństwa EN 71. Ponadto każdy produkt oznaczony logotypem Small Foot zostaje poddany wielu testom, zanim trafi do regularnej oferty. Nadzór nad wszystkimi zabawkami sprawuje specjalny dział kontroli jakości, a liczne testy przeprowadzane są przez niezależne jednostki badawcze. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

SMALL FOOT Gitara dla Dzieci

130,15 PLN
149,60 PLN
Oszczędzasz 19.45 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 149.60 PLN
Promocja

SMALL FOOT Bierki Drewniane Mikado

26,00 PLN
29,89 PLN
Oszczędzasz 3.89 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 29.89 PLN
Promocja

SMALL FOOT Zabawki do Piaskownicy

83,89 PLN
96,43 PLN
Oszczędzasz 12.54 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 96.43 PLN
Promocja

SMALL FOOT Koń na Kiju

113,19 PLN
130,10 PLN
Oszczędzasz 16.91 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 130.10 PLN
Promocja

SMALL FOOT Gra Ludo - Chińczyk

68,46 PLN
78,69 PLN
Oszczędzasz 10.23 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 78.69 PLN
Promocja

SMALL FOOT Gra w Statki

101,84 PLN
117,06 PLN
Oszczędzasz 15.22 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 117.06 PLN
Promocja

SMALL FOOT Huśtawka Trapez

81,61 PLN
93,81 PLN
Oszczędzasz 12.20 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 93.81 PLN