Wczytuję dane...

ZABAWKI

Zabawki pozwalają poznać świat, rozwijają pomysłowość i logiczne myślenie. Wybierając produkty dla dzieci należy zwrócić uwagę na solidność, jakość wykonania i bezpieczeństwo. Ważna jest również ich funkcjonalność i oryginalność. Produkty oferowane w sklepie spełniają wszystkie wymagania i funkcje, ważne dla rozwoju małego człowieka.

Czytaj więcej...

Szeroki asortyment zabawek

Sklep oferuje oryginalne i dobre jakościowo zabawki dla niemowląt, które doskonale rozwijają kreatywność i wyobraźnie dziecka oraz poszerzają jego horyzonty. Kolorowe bączki, interaktywne kostki, zgadywanki czy drewniane gry sprawnościowe cenionych producentów Kiddieland, Small Foot i Viga uczą koncentracji i skupienia, rozwijają poczucie estetyki, zachęcają do działania.


Zabawki kreatywne pozwalają stworzyć szczęśliwy, dziecięcy świat. Maluchy mogą wykonywać te same czynności co dorośli ale w swojej przyjemniejszej wersji. Chłopcom z pewnością przyda się skrzynka z narzędziami, drewniany stół majsterkowicza czy zestaw konstrukcyjny. Dziewczynki zachwycą się zestawem kuchennym, wózkiem na zakupy czy zabawkowymi ciasteczkami. Cena produktów oferowanych przez sklep jest przystępna a jednocześnie gwarantuje jakość i bezpieczeństwo.


Wśród zabawek rozwojowych, które z pewnością udoskonalą myślenie logiczne, dostępne są układanki, tablice, tabliczki mnożenia, tablice manipulacyjne czy zegary do nauki.


Zdolności manualne, precyzję i dokładność rozwiną zabawki zręcznościowe. Konieczność nawlekania, przetykania, dopasowywania motywuje do działania, uczy myślenia strategicznego, mobilizuje do pracy w ciszy i spokoju.


Dzieci uwielbiają figurki i zabawki, którymi potrafią bawić się w nieskończoność. Kolorowe, o ciekawych kształtach, w niewysokiej cenie, zachęcają do wielogodzinnej zabawy.


Również lodówka może stać się miejscem zabawy i nauki dzięki oferowanym przez sklep magnesom. Kup dziecku magnetyczne ubieranki, układanki, literki i cyferki a praca w kuchni stanie się spokojniejsza.


Czym zająć dziecko w ogrodzie? Sklep oferuje szeroki wybór kolorowych, różnorodnych zabawek, gier ogrodowych, basenów i trampolin znanych i cenionych producentów: Fisher Price, Berg, Bestway, Feber, Injusa, Smoby czy Wader. 


Wyciszenie i odpoczynek pociechom zagwarantują leżaczki i zabawki bujane Milly Mally i Feber w różnych kolorach i wzorach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

SMALL FOOT Bierki Drewniane Mikado

26,00 PLN
29,89 PLN
Oszczędzasz 3.89 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 29.89 PLN
Promocja

SMALL FOOT Zabawki do Piaskownicy

83,89 PLN
96,43 PLN
Oszczędzasz 12.54 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 96.43 PLN