Wczytuję dane...

SZUMISIE

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry sen dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu – wysypianie się jest kluczowe dla zapamiętywania informacji, pomaga regulować metabolizm i niweluje złe samopoczucie. Szczególnie małemu dziecku powinno się zapewnić optymalne warunki do tego, by spało mocno i długo. Znane jest pozytywne działanie tzw. białego szumu u osób, które mają problemy z zaśnięciem – skutecznie wycisza on dźwięki otoczenia, które przykuwają uwagę i wybudzają zasypiającego, a ponadto koi nerwy i pomaga zapomnieć o stresujących wydarzeniach dnia. Misie Szumisie to produkt, który staje na wysokości zadania.

Czytaj więcej...

Szum ułatwiający zasypianie bezpiecznie można stosować nawet u najmłodszych dzieci, dlatego stworzono specjalne maskotki emitujące dźwięki – Misie Szumisie. Są to mięciutkie pluszowe, szumiące misie, idealne do przytulania podczas snu. Wyposażone są w mechanizm, który wychwyci płacz malucha lub hałas w jego otoczeniu i uruchomi się, by za pomocą wybranego rodzaju szumu uspokoić go – rodzic może kontrolować zabawkę za pomocą aplikacji w swoim telefonie, mając do wyboru pięć różnych ustawień dźwiękowych. Łatwo ureguluje także głośność szumu. Jeśli chcesz, aby usypianie dziecka stało się dużo łatwiejszym zadaniem, kup jednego z Szumisiów – sklep oferuje różne warianty wyglądu maskotek oraz modele różniące się między sobą funkcjami, dzięki czemu bez trudu dostosujesz zabawkę do potrzeb swoich i swojego dziecka.


Oprócz podstawowych Misiów Szumisiów, posiadamy także maskotki w wersji mini, idealne do zabrania w podróż lub na spacer z maluchem. Wyposażone są w zapięcie na rzep, które pozwala przymocować szumiącego misia na przykład do wózka. Można także założyć je na nadgarstek. Doskonałym dodatkiem do Szumisia będzie kocyk uniwersalny, który sprawdzi się jako nakrycie do wózka, łóżeczka czy fotelika. Wyjątkowo gładka i miękka faktura dodatkowo wspomoże spokojne zasypianie – w ofercie sklepu znajdziesz więc wszystko, czego potrzebuje Twoja pociecha, by czerpać jak najwięcej korzyści z codziennego snu, a przystępna cena produktów sprawia, że nie musisz się obawiać inwestycji w Misia Szumisia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów