Wczytuję dane...
Prezent dla rocznego dziecka

Wybór odpowiedniej zabawki dla rocznego dziecka stanowi niemałe wyzwanie. Maleństwo w tym okresie przechodzi szereg zmian rozwojowych, zaczyna interesować się wieloma rzeczami, z ekscytacją poznaje świat i otaczającą go przestrzeń. Zakup prezentu, który pozytywnie wpłynie na jego dalszy rozwój i jednocześnie zapewni bezpieczną rozrywkę musi więc być przemyślany i dopasowany do indywidualnych potrzeb naszej pociechy.

Prezent na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to ważne wydarzenie dla rodziny. Mimo że maluch nie jest jeszcze w pełni świadomy wagi tego święta, cieszy się widocznym zainteresowaniem pozostałych członków rodziny, a prezenty na roczek sprawiają w nim ogromną ekscytację. Warto mieć na uwadze, że dziecko w tym wieku nie odczuwa jeszcze przynależności płciowej, co oznacza, że przy wyborze zabawki można, ale nie trzeba sugerować się tą kwestią. Najlepiej postawić na zabawki uniwersalne, uwzględniając przede wszystkim to, że zabawka ma być dla maleństwa interesująca, bezpieczna i rozwijająca.

Zabawki edukacyjne Ciągnij/Pchaj Karuzele Grzechotki Maty
>> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy
>> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy
>> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy
>> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy
>> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy

Zabawki dla rocznego chłopca i dziewczynki

Dla rodzica nie ma nic bardziej wartościowego i przyjemnego, niż uśmiech i zadowolenie wymalowane na twarzy pociechy. Nasz sklep oferuje szeroką gamę zabawek posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dla rocznego dziecka doskonałym, uniwersalnym rozwiązaniem będą drewniane klocki do układania. Tego typu rozwiązania kształtują umiejętności motoryczne i intelektualne dziecka. Wzbudzają zaciekawienie i potrzebę obserwacji brył, jakie tworzą się z wyniku układania części na wiele sposobów. Interaktywne kostki edukacyjne to również doskonałe prezenty dla rocznego dziecka. Skutecznie pobudzają kreatywność, a także pomagają ćwiczyć chwyt pęsetkowy. Takie rozwiązanie to nie tylko frajda dla dziecka, ale również nauka.

Zabawki dla rocznych dzieci

Aby móc z radością obserwować, jak Twoja pociecha wspaniale się uczy poprzez codzienną, radosną zabawę, warto pomyśleć o zakupie pchaczy i ciąganek. Pchacze to doskonałe zabawki na roczek i dla dzieci w wieku od 12 miesięcy, ponieważ zachęcają do ćwiczenia chodzenia i kształtowania sprawności ruchowej, a także skutecznie poprawiają równowagę. Ciągacze spełniają te same funkcje, wpływając również na świadomość dziecka co do odczuwania ciężaru. Obydwa typy zabawek dostępne na naszej stronie internetowej są wykonane z najwyższej jakości drewna i zostały pokryte nietoksycznymi farbami. Poddane rygorystycznym procesowi kontroli, stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla naszych pociech.

Zabawa i rozwój

Zabawka dla rocznego dziecka powinna jednocześnie bawić i rozwijać. Decydując się na zakup zabawek z naszego sklepu, zyskujesz pewność, że zostały one odpowiednio przetestowane i zaprojektowane tak, aby pozytywnie wpływać na rozwój najmłodszych. Zapewnienie dziecku odpowiednich fundamentów edukacyjnych powinno być kluczowym elementem wychowania. W trosce o swoje maleństwo, postaw na sprawdzone, funkcjonalne zabawki i ciesz się postępami w jego rozwoju.