Wczytuję dane...

KARMIENIE

Przygotowujesz się do najważniejszej roli w życiu? Niedługo zostaniesz mamą i kompletujesz wyprawkę? Mamy przyjemność przedstawić Ci przydatne akcesoria związane z karmieniem piersią. Nasz sklep posiada cały wachlarz sprawdzonych, bezpiecznych i chętnie wybieranych przez inne kobiety akcesoriów.

Czytaj więcej...

Jeżeli zatem potrzebne Ci wkładki laktacyjne czy kompresy żelowe, to kup wybrany produkt i ciesz się jego wysoką jakością wykonania. Cena także powinna Cię zadowolić. Stawiamy bowiem na renomowane marki, ale udostępniamy je w przystępnych pakietach cenowych.


Jeśli mamy na myśli karmienie piersią, to młodym mamom z pewnością przydadzą się liczne akcesoria. Do tych najbardziej praktycznych i funkcjonalnych można zaliczyć laktatory. Wiele kobiet nie wyobraża sobie funkcjonowania bez tego akcesorium. Nie dość, że jest ono bezpieczne, to jest jeszcze wygodne i funkcjonalne. W zależności od potrzeb nasze klientki mogą kupić pojedynczy laktator sterowany ręcznie lub coś bardziej zaawansowanego, czyli laktator podwójny w wersji elektrycznej. Wszystkie dostępne u nas urządzenia są praktyczne, wygodne w użytkowaniu i posiadają niezbędne certyfikaty.


A jeżeli mowa już o karmieniu piersią, to na liście zakupów z pewnością powinny się znaleźć wkładki laktacyjne. I tutaj znowu, w zależności od potrzeb polecamy wybór mniejszych lub większych opakowań. W asortymencie mamy także kosmetyki dedykowane do pielęgnacji obolałych brodawek. Nasze specyfiki polecane są przez specjalistów i przez młode mamy.


W dziale dedykowanym do karmienia piersią non stop pojawiają się jakieś nowości rynkowe. Zachęcamy naszych klientów do regularnego przeglądania produktów. Stawiamy na bezpieczne rozwiązania i w razie potrzeby służymy fachowym wsparciem. I tak na przykład jeśli kobieta karmiąca piersią chciałaby im trochę ulżyć, to gorąco polecamy dostępne w tej kategorii kompresy żelowe. Można je wykorzystywać na ciepło lub zimno. Ich możliwości są nie ograniczone. Z jednej strony kompresy mogą rozkręcać laktację, a z drugiej przynosić ulgę zbolałym piersiom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów