Wczytuję dane...

KLOCKI BLOCKI

Zapewne nie raz zastanawiałeś się, jaki prezent wybrać dla bliskiej Ci osoby. Chciałbyś przecież, aby Twój podarunek ucieszył obdarowywanego, a jednocześnie nie zrujnował Twojego portfela. Szczególnie trudne może być znalezienie doskonałego upominku dla dziecka. Pociechy są wymagające i nie kryją swoich uczuć, gdy prezent ich nie zadowala, a przecież okazji do dawania nie brakuje - zaczynając od Dnia Dziecka, przez urodziny, imieniny, po Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Jeśli kończą Ci się pomysły - warto zastanowić się nad zabawkami uniwersalnymi, jakimi bez wątpienia są klocki Blocki.

Czytaj więcej...

Blocki - klocki idealne dla każdego dziecka!

Klockami mogą się bawić dzieci w różnym wieku. Maluchy już od trzeciego roku życia mogą się cieszyć zestawami dla najmłodszych z serii Mubi. Z pozostałych wariantów mogą natomiast korzystać starsi, od trzeciego i szóstego roku życia. W zabawie nimi nie ma również ograniczeń ze względu na płeć.


Chłopcy, którzy marzą o zostaniu policjantami, strażakami czy żołnierzami na pewno ucieszą się Blockami z serii MyPolice, MyFireBrigade albo MyArmy. Doskonałym wyborem dla dziewczynek będzie natomiast seria Lalilandia, ale również zabawki z serii MyCity np. karetka. Niewątpliwą zaletą klocków Blocków jest fakt, że tego typu zabawki wpływają pozytywnie na rozwój Twojego dziecka. Łącząc elementy, tworząc przeróżne konstrukcje, pociecha ma szansę ćwiczyć swoje zdolności manualne. Oprócz tego, w trakcie korzystania - wymyślając za pomocą postaci i stworzonych budowli przeróżne historie, stymuluje pracę mózgu i rozwija swoją kreatywność. Kup, wypróbuj i przekonaj się sam!


Klocki Blocki - kompatybilność z Lego

Klocki Blocki są w pełni kompatybilne z produktami innych marek, w tym LEGO. Dlatego nie musisz się martwić, jeśli dziecko w swojej kolekcji zabawek posiada już zestawy stworzone przez innych producentów. Możesz je bowiem łatwo łączyć, tworząc unikatowe konstrukcje, jednocześnie zwiększając tym frajdę z zabawy. Dodatkowo ich cena jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. Pozytywne opinie kupujących potwierdzają wysoką jakość klocków Blocków.


Klocki Blocki - opinie, cena

Wypuszczając na rynek klocki Blocki, producent zadbał o to, aby spełniały one oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Wszystkie elementy są wykonane precyzyjnie, stworzone z trwałych, bezpiecznych materiałów, by przez długi czas móc cieszyć ich użytkowników. Tak dobrze przemyślane aspekty sprawiają, że opinie kupujących są zgodne: przede wszystkim - doskonała jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów w naszym sklepie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów