Wczytuję dane...

Injusa

INJUSA to firma rodzinna, która początkowo działała pod nazwą BERMISAN. Została założona w 1947 roku przez Antonio Berbegal Verdú. W pierwszych latach produkowała ona głównie miniaturowe samochody osobowe i ciężarowe oraz łodzie. Pierwsze zabawki były tworzone z drewna i metalu. INJUSA zaczęła cieszyć się popularnością dopiero w latach 60. To właśnie wtedy wprowadziła ona do produkcji rowery oraz trójkołowce. Początkowo były wykonywane z metalowych rur, otrzymanych z pustych beczek po oleju. Pod koniec lat 70. INJUSA wprowadziła do asortymentu duże jeździki zasilane bateriami. Niemal od razu zyskały one ogromną popularność, a przedsiębiorstwo stało się światowym liderem w produkcji tego typu zabawek. W 2003 roku INJUSA przeniosła część swojej produkcji do Chin, jednak w październiku 2010 roku podjęła decyzję o powrocie do Hiszpanii i zaczęła mocno inwestować w rozwój.

Czytaj więcej...

INJUSA - zabawki bezpieczne dla Twojego malucha

Firma INJUSA każdego roku aktualizuje swoją politykę środowiskową i dba o przestrzeganie przepisów ochrony środowiska. Ponadto współpracuje solidarnie z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami w celu wspierania inicjatyw sportowych, edukacyjnych i społecznych. Efektem tych wszystkich działań jest ogromna produkcja i zdobyte zaufanie dystrybutorów oraz klientów. Obecnie zabawki INJUSA są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie.

Wszystkie zabawki INJUSA powstają z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów, które nie szkodzą maluchom. Produkty tej marki są poddawane regularnym kontrolom i badaniom.

Zabawki INJUSA w sklepie Maludas

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór zabawek INJUSA. W asortymencie posiadamy pojazdy elektryczne, samochody akumulatorowe, jeździki pchacze, piaskownice, domki ogrodowe, zjeżdżalnie i trójkołowce. Oferujemy zabawki INJUSA dla chłopców i dziewczynek. Można u nas znaleźć produkty nawiązujące do popularnych bajek, takich jak Psi Patrol, Spiderman, Kraina lodu, Auta czy Myszka Miki.

W naszym sklepie kupisz zabawki INJUSA w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że trudno Ci będzie znaleźć lepszą ofertę. Zatem, jeśli szukasz zabawki dla swojej pociechy lub prezentu dla malucha, koniecznie sprawdź pełną ofertę INJUSA na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że produkty tej firmy sprawią dziecku mnóstwo radości i zagwarantują zabawę na długie godziny.

Zabawki INJUSA - opinie klientów

Zabawki dziecięce INJUSA cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z faktu, iż cechują się wyjątkową trwałością, świetnym wykonaniem i piękną estetyką. Ponadto zapewniają świetną zabawę i uczą maluchów nowych umiejętności. Opinie klientów potwierdzają, że INJUSA to jedna z najlepszych firm produkujących zabawki. Jeśli Twój maluch nie ma jeszcze w kolekcji żadnego produktu tej marki, nie czekaj, złóż zamówienie i spełnij marzenie swojej pociechy już dziś! Serdecznie zapraszamy do zakupu. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów