Wczytuję dane...
Model: 2941
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972029416
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Bierki drewniane mikado to bardzo popularna gra, która jest znana od bardzo wielu lat. Ile to czasu spędziliśmy, kombinując, jak wyciągnąć poszczególne bierki bez poruszenia innej?

Zasady tej gry są banalnie proste. Aby rozpocząć, należy rozsypać na stole wiązkę pionowo trzymanych w zaciśniętej dłoni patyczków. W ten sposób wytworzy się stosik, z którego gracze po kolei, pojedynczo muszą podnieść bierkę tak, aby nie poruszyć pozostałymi. Jeżeli w trakcie gry, choćby jeden patyczek zostanie poruszony, kolejka ulega stracie i kolejny gracz podejmuje wyzwanie. Wygrywa ten gracz, który uzbiera te bierki, za które najwyższa jest punktacja.

Zestaw zawiera czterdzieści jeden drewnianych bierek, oznaczonych różnymi kolorami, najwyżej punktują te patyczki, których kolor występuje w najmniejszej ilości. Doskonała zabawa zarówno w domu jak i na podwórku, która ćwiczy koncentrację, cierpliwość oraz zręczność.

Punktacja:

- 1 bierka z niebieską spiralą, czyli Mikado - 20 pkt

- 5 bierek w paski niebiesko-czerwono-niebieskie, czyli Mandarin10 pkt

- 5 bierek w paski czerwone-niebieskie-czerwone-niebieskie-czerwone, czyli Bronze5 pkt

- 15 bierek w paski niebieskie-żółte-czerwone - 3 pkt

- 15 bierek w paski niebieskie-czerwone - 2 pkt

Bierki dla dzieci rozwiją cierpliwość, koncentrację oraz umiejętność panowania nad własnym ciałem.

Bierki drewniane, jak sama nazwa wskazuje, są wykonane z drewna, które do produkcji zabawek posiada niemal wyłącznie same zalety: jest bardzo trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Drewno jest surowcem odnawialnym i może być pozyskiwane z upraw bez szkody dla środowiska. Zabawki z drewna od pokoleń uczą i bawią dzieci.

Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Kup zabawkę swojemu dziecku już teraz. Wysoka jakość i niska cena są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Wymiary: długość około 50 cm, szerokość około 1 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,43 kg
Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...