Wczytuję dane...
Model: 5171
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972051714
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Ta duża tablica wspinaczkowa zabawka o wymiarach 58 x 103 x 110 cm, to obowiązkowy element wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. Zabawka zręcznościowa tablica wspinaczkowa dla dziecka, umożliwia wspólną grę kolorowymi kulkami. To świetna zabawa sprawnościowa i kooperacyjna. Tablica wspinaczkowa zabawka została wykonana z jakościowego drewna.

Zabawka zręcznościowa tablica wspinaczkowa dla dziecka jest bardzo lubianą formą gry zręcznościowej. Zabawa polega na przesuwania kolorowych kulek po bezpiecznych polach. Kulka nie może wpaść do otworu w drewnianej tablicy! Do przemieszczenia kulek służą drewniane elementy z otworem na "pionek do gry". Kiedy już droga kulki na sam szczyt ścianki zostanie pokonana, pionek zawodnika ląduje miękko na materiale umieszczonym na dole. Drewniane elementy podtrzymywane są linkami, które przypominają linki do prawdziwej wspinaczki. Zabawka zręcznościowa tablica wspinaczkowa dla dziecka wspiera rozwój motoryczny, ale także wspomaga integrację z rówieśnikami. Wciągająca gra skutecznie odciągnie dzieci od monitora i pomoże zorganizować wspólną zabawę. Ta tablica wspinaczkowa zabawka umożliwia grę po obu stronach ścianki. Maluch obserwuje, jak wielką radość sprawia rywalizacja sportowa i aktywność fizyczna. Dzięki temu, w przyszłości chętniej zaangażuje się w zabawy sportowe i aktywne rozrywki. Ta ścianka o wadze 6,4 kg jest bardzo stabilna. Konstrukcję dodatkowo wspiera materiał przymocowany do obu stron tablicy. Tablica wspinaczkowa zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Zabawki firmy Small Foot to produkty bezpieczne i przyjazne. Marka słynie z produkcji zabawek rozwojowych, motorycznych i edukacyjnych. To przede wszystkich produkty wykonane z ekologicznego drewna. Nasz sklep oferuje szeroką gamę zabawek dla najmłodszych. Szczególną wagę przywiązujemy do gier i zabawek rozwojowych, wykonanych z bezpiecznych materiałów. Atrakcyjna cena łączy się w tym przypadku z wysoką jakością produktu. Kup tablicę wspinaczkową zabawkę i zorganizuj dziecku świetną zabawę!

Wymiary: 58 x 103 x 110 cm
Materiał: drewno
Waga: 6,4 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...