Wczytuję dane...
Model: 10233
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972102331
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Prędzej czy później przychodzi czas, gdy chcemy kupić rower dla dziecka. Lecz nauczenie malucha umiejętności jazdy na rowerze nie jest rzeczą łatwą. Wymaga ona skoordynowania ruchów oraz umiejętności utrzymania równowagi na pojeździe dwukołowym. Dlatego idealną propozycją jest rowerek czterokołowy marki SMALL FOOT. Jest przeznaczony dla maluchów już od 24 miesiąca życia. Taki rowerek dla dziecka, który nie ma pedałów, jest doskonałym wstępem do nauki poruszania się na tego typu pojazdach.

Rower czterokołowy, jak wszystkie zabawki naszego malucha, powinien posiadać certyfikaty świadczące o jego bezpieczeństwie. Zabawki marki SMALL FOOT posiadają takie certyfikaty i odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Dodatkowo są to zabawki ekologiczne, pakowane w kartoniki z certyfikowanego materiału FSC.

Ten drewniany rowerek został wykonany z najlepszego gatunkowo drewna, co gwarantuje solidność i wytrzymałość konstrukcji. Niewielkie wymiary produktu (około 50 x 34 x 38 cm) oraz waga (3,01 kg) umożliwiają jego łatwy transport.

Nasz sklep maludas.pl poleca ten rowerek czterokołowy jako wyjątkową zabawkę dla dziecięcych aktywności. Jego cena nie naruszy domowego budżetu, a dziecko będzie zachwycone. Kup i podaruj radość.

Wymiary: około 50 x 34 x 38 cm

Materiał: drewno

Waga: 3,01 kg

Wiek: od 24 miesiąca życia

Polecamy