Wczytuję dane...
Model: 4244
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972042446
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Kostka edukacyjna 'Zoo' to zabawka, która przyniesie moc radości każdemu maluszkowi. Dzieci przyciągną pięknie wykonane, drewniane elementy, takie jak zwierzątka, które można spotkać w zoo.

Podstawową cechą, która wyróżnia tę zabawkę edukacyjną jest to, że posiada ona siedem ścian, a większość tego typu zabawek składa się zaledwie z czterech. Na każdym z siedmiu boków umieszczone zostały różne zadania do wykonania. Zabawka edukacyjna w całości powstała z drewna z dodatkowym, delikatny elementem jakim są pręty metalowe (pętla motoryczna), które ćwiczą u malucha małą motorykę.

Na jednej ze ścian kostka umożliwia zabawę w sortowanie elementów. Na kolejnej mamy obracane, drewniane kostki, na których są obrazki do rozpoznawiania przez malucha. Następne jest koło zębate, które pozwoli ćwiczyc zdolności manualne. Obok mamy mini labirynt do przeprowadzenia drewnianych elemntów, który został rozbudowany na dwie ściany. Na ostatniej ścianie, kostka posiada mini liczydło z trzema rzędami koralików. Świetne do przesuwania i nauki prostego liczenia.

Zabawka jest bardzo starannie i solidnie wykonana z litego drewna i sklejki oraz pomalowana w ładne, pastelowe kolory bezpiecznymi farbami, które bujnie wpłyną na wyobraźnię Twojej pociechy. Zabawa drewnianymi akcesoriami, jak i przejazd kulkami po metalowych pręcikach będzie rozwijać jego zdolności ruchowe, uczyć chwytu i zręczności.

Dlaczego warto kupić zabawki w Maludas?

Nasz sklep oferuje nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Cena jest kolejnym atutem współpracy z nami. Nie czekaj kup teraz i spełniaj marzenia swoich małych pociech!

Wymiary: około 29 x 25 x 30 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 1,83 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...