Wczytuję dane...
Model: 9252293
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 4006592037475
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Simba

Strażak Sam - zbiornik z psikawką to doskonała propozycja dla wszystkich małych fanów popularnego strażaka. W naszym sklepie kupisz specjalnie wyposażoną zabawkę, która do złudzenia przypomina prawdziwą gaśnicę zakładaną na plecy. Nowy poziom zabawy jest jeszcze prostszy do osiągnięcia z zabawką marki Simba. Strażak Sam (zbiornik z psikawką) z pewnością stanie się jednym z najważniejszych punktów codziennej aktywności Twojej pociechy. Zbiornik na wodę jest w pełni szczelny, nie przecieka. Można używać go w sposób tradycyjny lub też założyć na plecy, dając możliwość przenoszenia zabawki z miejsca na miejsce. 

 

Rodzice w pozytywnych opiniach doceniają również obecność funkcji pompki, dzięki której dziecko może wcielić się w rolę prawdziwego Strażaka Sama. Zbiornik z psikawką zakładany na plecy ma dwie komory, ale to nie wszystko. Cały zbiornik jest ozdobiony oryginalnymi naklejkami bajkowej postaci, które rozbudzają wyobraźnię malucha. Gaśnica Strażak Sam posiada czarne szelki z wygodną regulacją, tak aby możliwe było dostosowanie zabawki do wzrostu dziecka.

 

Simba - Strażak Sam zbiornik z psikawką w atrakcyjnej cenie 

 

Gaśnica Strażak Sam daje bardzo duże możliwości dziecku, które chce samo decydować o przebiegu zabawy. W trakcie korzystania z zabawki można wygodnie zmienić strumień wody z pojedynczego na potrójny. Kup produkt w naszym sklepie i poznaj wszystkie jego możliwości!

 

Dane techniczne:

 

wiek: od 3 lat

wymiary: 31 x 22 x 75 cm

długość sikawki - 23 cm 

pojemność zbiornika - 1800 ml 

licencja: Strażak Sam

Polecamy