Wczytuję dane...
Model: 400500
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 0733538400591
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Step2

Dwupiętrowy stół dla dzieci Step2 Ball Buddies Adventure Center! Oprócz klasycznej wywrotki Ball Buddies, ten stół do zabawy na zewnątrz dla dzieci zawiera helikopter Ball Buddies, łódź i pociąg - które mogą przewozić dwie piłki do zabawy w tym samym czasie! Ball Buddies nie mogą się doczekać przygody wokół rzeki lub rejsu po zakrętach odlewanych dróg i mostów. Dzięki dużemu obszarowi, wielu dołączonym akcesoriom i wielu sposobom zabawy, ten dziecięcy stół wodny jest doskonałą opcją do zaangażowania się w zabawę społeczną dla wielu dzieci. Ponadto poszczególne stacje wokół basenu oferują dodatkowe opcje dla najmłodszych, którzy chcą bawić się sami. Mali poszukiwacze przygód mogą używać obręczy do rzucania piłek do wody i cieszyć się ekscytującą zabawą wodną za pomocą koła wodnego i dołączonych miarek. Na dnie znajduje się nawet interaktywne koło, dzięki czemu maluchy mogą wprawić wodę w ruch i stworzyć płynącą rzekę.

 • Obejmuje cztery pojazdy Ball Buddies - pociąg, łódź, wywrotkę i helikopter!
 • Dwupiętrowy stół z wodą zawiera płynące zlewnie rzeki, a także drogi, mosty i zatoki załadunkowe.
 • Świetne zabawki dla dzieci do nauki dzielenia się, zmieniania się i cierpliwości!
 • Liczne stacje i akcesoria pozwalają dzieciom bawić się razem lub bawić się samemu i doświadczyć gry wodnej.
 • Czyszczenie jest łatwe dzięki poręcznym wycięciom w nogach stołowych do przechowywania piłek do gry i przestrzeni w misce do przechowywania akcesoriów.
 • Stacje do gier wodnych są wyposażone w dwa obręcze, koło wodne i koło w dnie basenu.Piłki można również wystrzelić z dwóch katapult,
 • EverTough ™, ten zewnętrzny stół do wody jest wytrzymały i trwały, dzięki czemu idealnie nadaje się do bezproblemowej zabawy z łatwą konserwacją.
 • Zawiera nieprzeciekający korek spustowy, który utrzymuje wodę podczas zabawy i ułatwia spuszczanie wody.
 • Pojemność: 12,7l.
 • Wymaga montażu przez dorosłych.
 • Zalecany wiek dziecka: 2lata +,
 • W pudełku: podstawa i nogi stołu wodnego, 4 zabawki Ball Buddies, szczypce do kulek, 2 wieże narożne, koło wodne, mocowanie mostka, koło, 3 kubki, 10 piłek do gry.

Wymiary produktu: 92,7 x 92.7 x 69,2 cm
Wymiary opakowania: 92,7 x 25,4 x 64,1 cm
Waga: 7,8 kg

Step2 jest jedną z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki, mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 w swojej ofercie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiada m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice i place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy STEP2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Tikes, właśnie to pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy. Produkty STEP2 cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Marka STEP2 jest gwarancją dobrej zabawy oraz wszechstronnego rozwoju dziecka.


Wiek: 2 lata +
Wymiary produktu: 92,7 x 92.7 x 69,2 cm
Wymiary opakowania: 92,7 x 25,4 x 64,1 cm
Waga: 7,8 kg

Polecamy