Wczytuję dane...
Model: 7468
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972074683
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Posiadanie pociągu bądź lokomotywy z torami to marzenie każdego małego dziecka. Nie ma nic lepszego niż zamienienie się w konduktora i sterowanie piękną lokomotywą z wagonami. To marzenie można łatwo spełnić. Sklep Maludas w swojej ofercie proponuje elementy dekoracyjne najwyższej jakości, a w tym wagon z literą l firmy SMALL FOOT.

Ten wagon do lokomotywy zachwyci niejedną małą buzię i zapewni zabawę na długi czas. Wykonany został z drewna, a więc z naturalnego i bezpiecznego dla dziecka surowca. Drewniany wagon do lokomotywy posiada wymiary 5 x 3,5 x 6 cm. Waga oferowanej w sklepie dekoracji to 0,02 kg, a cena również jest przystępna.

Wagon do pociągu wyposażony jest w brązowe koła oraz haczyki po obu stronach, by można było łatwo zaczepić go o lokomotywę oraz następy wagonik. Wagon do lokomotywy to dobry wybór zabawki dla małego dziecka, dzięki któremu maluch może poznać kolejne elementy otaczającego go świata, równocześnie zaznajamiając się z kolejnymi literkami alfabetu. Rodzicu, nie zastanawiaj się ani chwili - kup swojemu dziecku drewniany wagon do lokomotywy i pozwól mu na długie godziny zabawy!

Wymiary: około 5 x 3,5 x 6 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,02 kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...