Wczytuję dane...
Model: 7871
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972078711
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Tor kaskadowy dla samochodów marki SMALL FOOT to świetna zabawka rozwijająca umiejętności manualne dziecka, którego cena w naszym sklepie jest teraz niezwykle atrakcyjna! Tor kaskadowy dla samochodów zabawka stworzony został po to, by rozwijać w malcu zdolności koncentracji i ćwiczyć szybki refleks. Tor kaskadowy wykonany jest z najwyższej jakości drewna, pozyskiwanego z upraw ekologicznych i w sposób ochraniający środowisko naturalne.

Cały zestaw Tor kaskadowy dla samochodów zabawka zawiera:
- tor kaskadowy z 10-cioma zjeżdżalniami
- 2 auta

Podstawą toru kaskadowego jest drewniana ściana, która zapewnia stabilność i pozwala na zamocowanie toru w dowolnym miejscu, np na ścianie w pokoju dziecka. Do podstawy przytwierdzonych jest dziesięć drewnianych pięter, pomalowanych na sekwencję czterech, powtarzających się kolorów. Intensywne barwy zjeżdżalni zostały nadane w sposób bezpieczny dla zdrowia dziecka, używając do tego odpornych na ścieranie, certyfikowanych farb, najwyższej jakości. Zestaw tor kaskadowy zabawka dla dzieci zawiera również 2 pojazdy, które jednak nie wyglądają jak typowe samochodziki. Są to auta przegubowe, zawierające pośrodku ruchomy mechanizm. Gumowe kółka przymocowane są do drewnianych aut za pomocą stalowych śrub, które jednak w sposób bezpieczny zamontowane są w pojazdach tak, by zapobiec ewentualnemu połknięciu oraz uniknąć wyrządzenia sobie krzywdy przez dziecko.

Jeden z pojazdów ma pojedynczy mechanizm zwrotny, dzieląc autko na dwie części. Drugi z pojazdów zaś posiada aż trzy części, gwarantując przy tym jeszcze więcej zabawy! Dzięki temu pojazd nie wypadnie z toru, lecz będzie się zgrabnie przemieszczał między piętrami. Jedna część autka będzie jeszcze na poziomie wyższym, zaś druga już schodzi piętro niżej. Ale to nie wszystko! Dodatkową atrakcją jest charakterystyczny 'klik', który wydają auta w trakcie przemieszczania się między piętrami.

Kup dla swojego szkraba zestaw Tor kaskadowy zabawka dla dzieci i zobacz jak szybko Twoja pociecha uczy się nowych zdolności manualnych.
Sklep internetowy Maludas.pl oferuje też inne zabawki marki SMALL FOOT.

Wymiary: około 12 x 9,5 x 37 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,5 kg

Wiek: od 18 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...