Wczytuję dane...
Model: 10630
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972106308
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Niewielka zabawka, która może sprawić wiele dobrego! Niska cena i wysoka jakość w Twoim zasięgu!

Chcesz, żeby Twoje dziecko dobrze się rozwijało? Liczysz na dobrej klasy zabawkę, dzięki której można połączyć zabawę z nauką? To wyjątkowe połączenie jest złotym środkiem w przypadku edukacji małych dzieci. Co więcej, oferowana przez nasz sklep zabawka motoryczna jest przeznaczona dla pociech, które skończyły zaledwie rok życia! Posiadasz roczne dziecko? Kup mu tę zabawkę!

Jest to zabawka zręcznościowa, która kształtem delikatnie przypomina klepsydrę. Dwa koła połączone są ze sobą podłużnymi kołkami. Dodatkowo, pomiędzy jedną a drugą podstawą znajdują się kolorowe, powyginane druty. Zarówno na drucikach, jak i na bolcach znajdują się koraliki o różnych kształtach i rozmiarach. Całość została wykonana w bardzo estetyczny sposób, zachowując przy tym solidność. Zabawka edukacyjna nie waży sporo, dlatego dobrze się sprawdzi w rękach nawet niewielkiego jak na swój wiek malca.

Sklep Maludas oferuje wyjątkową zabawkę, którą pokocha Twoje dziecko. Zadaniem pociechy będzie przemieszczanie kolorowych koralików między dwiema podstawami. Co więcej, produkt ten może funkcjonować jako zwyczajna grzechotka. Trzeba zdawać sobie sprawę, że zabawki są dla dziecka niezwykle ważne, ponieważ nie tylko bawią, ale też uczą. Ponadto, za pomocą opisywanego produktu rodzic może rozpocząć edukację pociechy w zakresie matematyki. Nie trzeba koniecznie pokazywać działań matematycznych, ale dziecko może rozróżnić, gdzie jest więcej koralików, a gdzie mniej. W późniejszych latach życia natomiast nie ma problemu, by wprowadzić bardziej skomplikowane schematy.

Zabawka motoryczna została wykonana z metalu oraz drewna, czyli bezpiecznych dla dziecka materiałów. Nie posiada żadnych elementów, które przez przypadek mogłyby wylądować w żołądku pociechy. Co więcej, do pomalowania produktu użyto bezpiecznych dla zdrowia farb, dlatego nasz sklep daje Ci gwarancję satysfakcji z zakupu. Cena zazabawkę edukacyjną jest niezwykle niska! Kup swojemu dziecku prezent już dzisiaj!

Wymiary: około 10 x 10 x 19 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,41 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...