Wczytuję dane...
Model: 2606
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 6934510503772
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Viga

Kalendarz magnetyczny z zegarem firmy VIGA jest trafionym, pomysłem na prezent. Zadowoli zarówno dziecko, jak i rodziców, stanowi bowiem idealny kompromis, łączący dobrą z zabawę z nauką. Nasz sklep proponuje zakup tej wspaniałej zabawki kreatywnej w przystępnej cenie. Zamawiając kalendarz dla dziecka firmy VIGA, otrzymamy tablicę wykonaną z drewna o wymiarach 450 mm x wys.: 450 mm x szer: 12 mm, a także zestaw magnesów zawierający:
- rok (w formie numerycznej)
- pory roku, datę (magnesy z numerami dni miesiąca o 1 do 31)
- nazwę miesiąca
- nazwy dni tygodnia
- pogodę (w formie obrazkowej np.: deszcz, słońce)
- czynności, jakie w danym dniu dziecko planuje wykonać (przedstawione w formie obrazkowej np. czytanie książki, malowanie).

Na tablicy umieszczono także zegar ze wskazówkami, które można przestawiać. Słowa do umieszczenia na tablicy, są w języku angielskim, co podnosi walory edukacyjne tej zabawki kreatywnej, pozwala bowiem dodatkowo na naukę słówek w obcym języku, co u dzieci poprzez zabawę przychodzi naturalnie. Kupno tej zabawki, będzie strzałem w dziesiątkę bowiem, ponieważ posiada ona bardzo dobre opinie zarówno od rodziców, jak i pedagogów.

Zabawka oprócz rozwoju koordynacji wzrokowo- ruchowej oraz zaspokojenia ciekawości świata, pozwoli na naukę dni tygodnia, nazw miesięcy czy pór roku. Istotnym elementem, tablicy jest, zegar to bowiem nauka zegara sprawia wielu dzieciom spore trudności, a dzięki tablicy magnetycznej VIGA, poprzez zabawę, możemy dziecku tę wiedzę przekazać. Ta zabawka kreatywna ma możliwość montażu na ścianie. Dzięki czemu możemy u mieścić ją w widocznym i na dostępnej dla dziecka wysokości. Dziecko korzystając z zabawki, uczy się odpowiedzialności oraz samodzielności, kiedy samo codziennie pamięta o zamianie dnia tygodnia, dnia miesiąca czy symbolu panującej na zewnątrz pogody. Zabawki kreatywne produkowane przez firmę VIGO wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów- wszystkie elementy zabawki spełniają normy bezpieczeństwa.

Paramtry techniczne:

Ze względu na zawartość małych elementów zabawka polecana, jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wymiary - długość: 450mm, wysokość: 450mm, szerokość: 12mm

Materiał: drewno pomalowane nietoksycznymi farbami (spełnia normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM).

Polecamy