Wczytuję dane...
Model: 6475
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972064752
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniane buty do nauki wiązania, zachęcają do samodzielnego sznurowania butów. Nauka wiązania, nie jest zajęciem szczególnie lubianym wśród dzieci. Warto tą przydatną czynność dodatkowo urozmaicić. Świetnym sposobem będą drewniane buty do nauki wiązania. To para bucików w dwóch kolorach - niebieskim i różowym. Drewniane buty firmy Small Foot stanowią bezpieczną i ciekawą formę nauki wiązania obuwia.

Te drewniane buty do nauki wiązania są bardzo atrakcyjne pod względem kolorystycznym. Kolorowe są nie tylko buty, ale też sznurówki. Dodatkowo, sznurówki są grube i poręczne, a dziurki odpowiednio duże. Sznurowanie tych butów, sprawi dziecku mniejszy problem, niż zakładanie prawdziwych. Dodatkowo, buty nie zniekształcają się podczas sznurowania - pozostają stabilne. Dzięki temu, zajęcie to staje się łatwe i bezproblemowe. Dziecko, zadowolone ze swoich postępów, chętnie przystąpi do sznurowania butów prawdziwych. Oprócz tego, ta rozwojowa zabawka, wspiera rozwój koordynacji ruchowej dziecka, a także uczy koncentracji i cierpliwości. To umiejętności konieczne nie tylko do sznurowania, ale też do wykonywania innych podstawowych czynności. Ponadto, drewniane buty do nauki wiązania, są niezwykle trwałe i na pewno posłużą nie jednemu dziecku. Nauka sznurowania może odbywać się w pojedynkę lub w parze z przyjacielem, bratem lub siostrą. Dzieci, chętnie dobiorą ulubiony kolor bucika oraz sznurówek i rozpoczną zabawę w wiązanie. Wymiary buta to 15 x 6 x 9 cm, natomiast waga 0,33 kg. Buciki, przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia.

Zabawki firmy Small Foot, to starannie przygotowane i zaprojektowane, bezpieczne zabawki rozwojowe. Nauka i rozwój poprzez zabawę to najodpowiedniejsza forma edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego nasz sklep oferuje ciekawą i różnorodną ofertę zabawek rozwojowych, przyjaznych dla dziecka. Przystępna cena jest zdecydowanie jedną z zalet tych jakościowych produktów. Kup drewniane buty do nauki wiązania i spraw, że nauka sznurowania stanie się ulubioną zabawą Twojego dziecka!

Wymiary: 15 x 6 x 9 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,33 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...