Wczytuję dane...
Model: 8236
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972082367
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nawet niska cena może oferować Twojemu dziecku zabawę rodem z parku rozrywki! Kup ten produkt swojemu malcowi

Chcesz uczyć swoje dziecko koordynacji oraz rzutu do celu? Chcesz, żeby świetnie się bawiło? A może po cichu liczysz na to, że będziesz w stanie dołączyć się do zabawy? Nie przechodź obojętnie obok tego produktu!

Sklep Maludas prezentuje przed Tobą wyjątkową zabawkę, którą zna chyba większość osób. Mowa tutaj oczywiście o grze w rzucanie do celu. Sama forma zabawki jest niezwykle prosta. Na planie krzyża zostało umieszczonych pięć pionowych bolców. Cztery na skrzydłach, a jeden w samym środku. Rzucanie jest punktowane, dlatego liczeniem najpewniej musi zająć się rodzic. Za rzut można zdobyć kolejno 10, 25, 50, 75 i 100 punktów. Ta gra zręcznościowa wymaga obręczy, które zostały wykonane z tekstyliów. Resztę natomiast stworzono z drewna.

Korzystanie z tej gry wpływa na rozwój dziecka. Rzut do celu w przyjemny sposób zmusza dziecko do tego, by ćwiczyło swoje umiejętności. Dzięki temu poprawia się koordynacja ruchowa i zmysł obserwacyjny dziecka. Co więcej, oferowana przez nasz sklep gra w rzut do celu jest świetnym sposobem na to, by zachęcić całą rodzinę do wspólnej zabawy. Prawdziwe mistrzostwa pozwolą wszystkim członkom rodziny niesamowicie zgrać się w najprzyjemniejszy ze sposobów.

Warto wspomnieć o tym, że ta zabawka motoryczna została wykonana z wysokiej jakości ekologicznych materiałów. Mimo wszystko zachowana została niska cena! Zastosowanie tych tworzyw niesie ze sobą wiele korzyści dla środowiska. Z uwagi na to polecamy zabawki wykonane właśnie z drewna.

Maludas to sklep, który przykłada swoją uwagę do tego, by oferowane zabawki mogły wpływać na rozwój dziecka. Wysoka jakość i edukacja to nie wszystko. Co jeszcze? Oczywiście niska cena! Uczyń ze swojego dziecka mistrza i przeprowadź domowe zawody – kup tę zabawkę już teraz!

Wymiary: około 25 x 25 x 9,5 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,28 kg

Wiek: od 3 roku życia

W zestawie znajduje się drewniana plansza z bolcami oraz pięć obręczy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...