Wczytuję dane...
Model: KB0311
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Czas ruszyć na pole i zebrać plony! Kup komplet Klocki Blocki MyFarm, a żniwa na pewno przebiegną pomyślnie!

Klocki Blocki MyFarm jest serią nawiązującą do życia na farmie. Kolekcja składa się z zestawów dotyczących prac na roli i jest kontynuacją rodziny produktów MUBI MyFarm, przeznaczonej dla najmłodszych dzieci. W tym przypadku jednak zabawki są skierowane do maluchów powyżej 6. roku życia. W komplecie znajduje się 136 elementów, które służą do złożenia ładowarki (z ruchomymi szczękami) do zbierania siana. Dochodzi do tego figurka rolnika w kapeluszu oraz jego ukochanego pieska. 

Ten zestaw Klocki Blocki MyFarm posiada ciekawą kolorystykę. Składanie ładowarki i innych elementów kompletu ułatwia dołączona do opakowania instrukcja. Opinie ekspertów potwierdzają, że układanie klocków pozytywnie wpływa na wyobraźnię, inteligencję, kreatywność, a także sprawność manualną dziecka, dlatego omawiany produkt jest świetnym pomysłem na upominek dla malucha.

Dlaczego jeszcze warto kupić zestaw Klocki Blocki MyFarm? 136 el. to średnia ilość, dlatego komplet będzie dobrym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących w układaniu klocków pociech. Co więcej, produkty tej firmy są kompatybilne z innymi popularnymi markami, takimi jak LEGO czy COBI.

W komplecie znajduje się także specjalne narzędzie do rozłączania klocków, które znacznie ułatwia korygowanie ewentualnych pomyłek. 

Jeśli chcesz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele innych, ciekawych zabawek, również z serii MyFarm. Zapraszamy do zakupu - Klocki Blocki nie tylko doskonale bawią, ale przyciągają niską ceną.

Specyfikacja produktu:

materiał: tworzywo sztuczne

ilość elementów: 136

wymiary opakowania: 26 x 20,5 x 6 cm

sugerowany wiek: 6+

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...