Wczytuję dane...
Model: KB6092
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Świetny prezent dla miłośników budowania z klocków! Kup zestaw marki Klocki Blocki MyCity - 2 Pojazdy Budowlane (196 el.) na pewno pomogą maluchowi w ciężkiej pracy!

Prezentowany komplet firmy Klocki Blocki MyCity zawiera 2 pojazdy budowlane. Zestaw składa się z koparki oraz narzędzia wyposażonego w młot pneumatyczny. Poza nimi pociecha otrzyma dwie figurki doświadczonych operatorów. Co ciekawe, wspomniana koparka posiada ruchomą kabinę oraz łyżkę, dlatego zabawa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Kolorystyka nawiązuje także do innych modeli serii MyCity. Warto wspomnieć, że produkty marki Klocki Blocki są kompatybilne z klockami innych firm, takich jak LEGO lub COBI.

Dlaczego warto wybrać klocki pozwalające złożyć te pojazdy budowlane? Zestaw składa się z 196 elementów, dlatego jest to odpowiednia propozycja nie tylko dla początkujących, ale też doświadczonych w układaniu klocków dzieci.

Złożone z klocków pojazdy budowlane dla dzieci są doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ rozwijają wyobraźnię, pozwalają wczuć się w rolę operatorów. Zabawa tego rodzaju pozytywnie wpływa także na sprawność manualną oraz inteligencję, co potwierdzają opinie ekspertów. Co więcej, omawiany komplet posiada także wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Klocki Blocki to nowa firma zabawek obecna na polskim rynku, która już cieszy się wysoką popularnością, a przy tym wyróżnia się jakością swoich produktów. Jeśli chcesz, znajdziesz w naszym sklepie wiele innych zestawów klocków tej marki.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 20 cm x 5 cm x 26 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 196

Polecamy