Wczytuję dane...
Model: KB0819
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Spraw dziecku ciekawy prezent i kup zestaw klocków marki Klocki Blocki MyFireBrigade - Wóz gaśniczy na pewno spodoba się Twojemu maluchowi!

Omawiany produkt marki Klocki Blocki to wóz gaśniczy, który należy do serii MyFireBrigade. Składa się z niewielu elementów, dlatego dobrze się sprawdzi w przypadku pociech, które nie posiadają sporego doświadczenia w układaniu klocków. Dzięki temu kompletowi możesz sprawdzić, czy tego rodzaju zabawa spodoba się maluchowi. Co więcej, wóz gaśniczy przyciąga ciekawą kolorystyką i może być ciekawym urozmaiceniem, jeśli Twoje dziecko posiada inne modele ze wspomnianej serii MyFireBrigade.

Zadaniem dziecka jest ułożenie z klocków wozu gaśniczego, w czym pomoże mu dokładna, dołączona do opakowania instrukcja. Co więcej, w zestawie znajduje się także figurka strażaka, który na pewno pomoże w ratowaniu potrzebujących! Warto wiedzieć, że w opinii ekspertów zabawa klockami jest bardzo rozwijająca - wpływa zarówno na inteligencję, sprawność manualną, a przy tym pozytywnie działa na wyobraźnię oraz kreatywność. Omawiany produkt może też być ciekawym pomysłem na wspólny czas rodzica z dzieckiem.

Klocki Blocki to młoda marka, która wyróżnia się wysoką jakością tworzonych produktów, przy zachowaniu ich stosunkowo niskiej ceny. Co ciekawe, opisywane klocki (jak i inne modele tego przedsiębiorstwa) są kompatybilne z zestawami innych producentów, takich jak LEGO czy COBI.

Jeśli chcesz, w ofercie sklepu Maludas znajdziesz wiele innych zestawów marki Klocki Blocki.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 9.4 cm x 14.5 cm x 4 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 84

Polecamy