Wczytuję dane...
Model: KB0817
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Ciekawa propozycja dla malucha, który lubi straż pożarną. Kup zestaw marki Klocki Blocki MyFireBrigade - Remiza strażacka 164 el. to na pewno dobry wybór!

Proponowany zestaw Klocki Blocki MyFireBrigade zawiera klocki do złożenia remizy strażackiej. Posiada charakterystyczną dla straży pożarnej kolorystykę i składa się ze 164 elementów, dlatego na pewno zapewni sporo zabawy przy układaniu. Co więcej, komplet wykonano z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Remiza strażacka jest wyposażona w garaż (z otwieranymi drzwiami) umożliwiający zaparkowanie szybkiego pojazdu, który pomoże w ratowaniu cywilów. W zestawie znajdują się także dwie figurki strażaków.

W opinii ekspertów układanie klocków jest bardzo rozwijającym zajęciem, ponieważ dobrze wpływa na inteligencję, wyobraźnię, logiczne myślenie, sprawność manualną i kreatywność. Zadaniem malca jest oczywiście złożenie budynku i pojazdu, w czym pomoże znajdująca się w pudełku instrukcja.

Jeśli chcesz, możesz pomóc dziecku w układaniu remizy strażackiej. Na pewno będzie to świetna zabawa!

Klocki Blocki to firma, która mimo krótkiej obecności na rynku zabawek zdobywa przychylne opinie i cieszy się rosnącą popularnością. Istotną informacją na temat marki jest fakt, że jej produkty są kompatybilne z klockami innych przedsiębiorstw (np. LEGO).

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele innych zestawów marki Klocki Blocki, dlatego zapraszamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu. Zawsze czeka na Ciebie atrakcyjna cena!

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 37.5 cm x 6 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 164

Polecamy