Wczytuję dane...
Model: KB0815
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Gratka dla każdego małego strażaka! Kup zestaw firmy Klocki Blocki MyFireBrigade - Beczkowóz (213 el.) pomoże w gaszeniu największych pożarów!

Oferowany zestaw marki Klocki Blocki pozwala złożyć duży beczkowóz. Zabawka posiada kolorystykę nawiązującą do serii MyFireBrigade, czyli kompletów o tematyce straży pożarnej. Pojazd przyciąga uwagę ruchomymi elementami, takimi jak drzwiczki, schowki czy drabina. W pudełku znajduje się również figurka odważnego strażaka. Produkt jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka, które fascynuje się strażą pożarną - z tego powodu zapraszamy również do kupna innych zestawów serii MyFireBrigade.

Zanim pociecha poprowadzi beczkowóz, zabawka wymaga złożenia na podstawie czytelnej instrukcji dołączonej do opakowania. Komplet składa się z 213 elementów, dlatego spodoba się również pociechom doświadczonym w układaniu klocków. Zabawa tego rodzaju pozytywnie wpływa na inteligencję, logiczne myślenie, a także sprawność manualną i kreatywność, co potwierdzają opinie ekspertów.

Klocki są też świetnym wyborem, jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem. Przez to zachęcamy do sprawdzenia innych propozycji marki Klocki Blocki, które znajdziesz w naszym sklepie. Zestawy wyróżniają się atrakcyjną ceną i różnorodnością.

Warto wspomnieć, że produkty firmy Klocki Blocki są kompatybilne z klockami innych firm, takich jak na przykład COBI lub LEGO.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 6 cm x 37.5 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 213

Polecamy