Wczytuję dane...
Model: KB8052
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Świetny zestaw dla miłośników straży pożarnej! Wybierz zestaw marki Klocki Blocki MyFireBrigade - Remiza (300 el.) będzie świetnym pomysłem na prezent dla dziecka!

Dostępny w ofercie naszego sklepu produkt marki Klocki Blocki pozwala złożyć z klocków remizę strażacką, która została wyposażona w wieżę obserwacyjną, biuro, wiatę na pojazd strażacki i sam samochód, który pozwoli dzielnym strażakom szybko dostać się na miejsce pożaru. Całość jest utrzymana w czerwonej kolorystyce, która odpowiada innym produktom z serii MyFireBrigade. Zestaw posiada wiele ciekawych elementów, dlatego na pewno dostarczy maluchowi sporo zabawy.

Co ciekawe, klocki marki Klocki Blocki są kompatybilne z produktami podobnych marek pokroju LEGO.

Kup swojemu dziecku te wyjątkowe klocki! Remiza strażacka wymaga złożenia, w czym pomoże dołączona do opakowania instrukcja. Obiekt oraz pojazd składają się z 300 elementów. To nie wszystko, ponieważ w komplecie znajdują się też dwie figurki odważnych strażaków, gotowych do ruszenia na akcję.

W opinii ekspertów zabawa klockami nie tylko bawi, ale też rozwija! Taka aktywność wpływa na sprawność manualną, logiczne myślenie, a także kreatywność. Co więcej, jeśli rodzic ma trochę czasu, może pomóc dziecku w budowaniu, co na pewno zapewni sporo frajdy.

Jeśli chcesz, to możesz znaleźć w naszym sklepie wiele innych zestawów marki Klocki Blocki w atrakcyjnej cenie (również serii MyFireBrigade).

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 6 cm x 37.5 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 300

Polecamy