Wczytuję dane...
Model: 7577
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972075772
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Każde dziecko najlepiej przyswaja wiedzę poprzez zabawę. Chcąc rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka, prezentujemy najwyższej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdego malucha i jego rodzica. Tablica klasyczna dla dzieci, którą Państwu oferujemy, to znakomita zabawka edukacyjna.

Cechy produktu:

Tablica 2w1 dla dzieci jest dwustronna. Po jednej stronie znajduje się klasyczna tablica, po której dziecko może pisać i rysować przy użyciu tradycyjnej kredy. Z drugiej strony jest biała tablica magnetyczna dla dzieci, która spełnia kilka funkcji. Dziecko może przyklejać do niej magnesy, a ponadto pisać po jej powierzchni specjalnymi flamastrami.

Tablica klasyczna dla dzieci została urozmaicona o znajdujące się pod nią dodatkowe, praktyczne elementy. Pierwszym z nich jest zegar, na którym dziecko samodzielnie może ustawiać godzinę. Jest to świetna alternatywa zarówno do nauki poznawania cyfr i liczenia oraz do nabycia umiejętności odczytywania godziny. Obok zegara do tablicy dołączono drewniane, trzy-poziomowe liczydło. Oprócz tego pod tablicą jest alfabet, który może pomóc dziecku w nauce rozpoznawania liter. Dodatkowym atutem naszej tablicy jest duża, praktyczna tacka. Przydaje się do utrzymania porządku podczas zabawy i nauki. Można na nią odłożyć flamastry, kredę, gąbkę oraz magnesy.

Tablica 2w1 dla dzieci została wykonana z wysokiej jakości drewna, co sprawia, że jej konstrukcja jest bardzo stabilna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, tablica posłuży Twojemu dziecku przez długi czas.

Tablica przeznaczona jest dla dzieci już powyżej czwartego roku życia.

Nasz sklep oferuje Państwu najwyższej jakości produkt. Cena tablicy obejmuje:

- dwustronną tablicę (po jednej stronie znajduje się tablica klasyczna dla dzieci, a po drugiej tablica magnetyczna dla dzieci)

- zegar

- liczydło

- tackę do odkładania kredy, flamastrów, gąbek oraz magnesów

Kup nasz produkt, a nasz sklep, zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku, da gwarancję satysfakcji.

Wymiary: około 78 x 36 x 120 cm

Materiał: drewno

Waga: 4,86 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy