Wczytuję dane...
Model: 3461
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972034618
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Wszyscy rodzice chcieliby, żeby ich dzieci prawidłowo się rozwijały. Poświęcają im dużo uwagi oraz troski, aby były mądre i zdrowe. Wspólna zabawa z naszym maleństwem też jest źródłem nauki i warto poświęcać na nią czas jak najczęściej. Jakie zabawki rozwijają konkretne zdolności manualne i umysłowe naszych dzieci?

Doskonałym pomysłem na prezent dla naszych pociech jest labirynt CHICO dla dzieci. Czasami podczas wyboru zabawek kierujemy się własnym upodobaniem, ale nie trafia on w gusta naszej pociechy. Labirynt CHICO zabawka z pewnością stanie się ulubionym przedmiotem naszych dzieci. Dlaczego jest on zabawką idealną? Ponieważ, nie tylko ładnie wygląda ale rozwija zdolności manualne, ponadto jego cena jest bardzo przystępna.

Drewniany labirynt dla dzieci to gra zręcznościowa, która pomaga poznać dziecku poczucie przestrzeni oraz trójwymiarowości. Jest to tradycyjna gra dla małych dzieci od 5 roku życia.

Gra jest bardzo wciągająca, dziecko spędzi przy drewnianym labiryncie wiele godzin pochłonięte zabawą. Labirynt CHICO dla dzieci jest wykonany z drewna, ale posiada metalowe części. Jest nie duży, jego wymiary to jedynie 22x21x5,5 cm a waga to 0,44 kg.

Drewniany labirynt dla dzieci pomoże rozwijać cierpliwość u naszych pociech. W jaki sposób działa labirynt CHICO zabawka? Gdy zaczynamy poruszać guzikami, plansza zaczyna się pochylać, a kulki zostają wprawione w ruch. Następnie muszą pokonać labirynt wieloma zakamarkami, aby dotrzeć do celu.

Kup ten wyjątkowy prezent dla swojego dziecka i spraw, aby zabawa nie była tylko zabawą, ale by wszechstronnie rozwijała Twoje dziecko.

Wymiary: około 22 x 21 x 5,5 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,44 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...