Wczytuję dane...
Model: 11819
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: PlayMais®

Innowacyjne klocki dla Twojego dziecka - kup PlayMais® BASIC, maluch na pewno będzie zadowolony!

PlayMais® BASIC to bardzo ciekawy zestaw do kreatywnej zabawy. Znajdują się w nim kukurydziane klocki plastyczne (500 el.), które wyróżniają się mnogością kolorów oraz sposobem stosowania. PlayMais® BASIC to zestaw stworzony ze skrobi kukurydzianej oraz barwnika spożywczego. Dzieci uwielbiają korzystanie z takich zabawek, dlatego jesteśmy przekonani, że PlayMais® BASIC doskonale sprawdzi się w roli prezentu. Do tego jego cena jest bardzo atrakcyjna. Pilnuj swojego podopiecznego ze względu na ewentualność zadławienia małym elementem. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Klocki ze skrobi kukurydzianej PlayMais® BASIC są bardzo proste w użyciu. Mianowicie, w suchej postaci nie połączą się ze sobą, natomiast po delikatnym zwilżeniu uruchamiają się lepkie właściwości skrobi. Dla większego bezpieczeństwa, producent zaleca używanie mokrej ściereczki do przecierania klocków.

Kukurydziane klocki plastyczne PlayMais® BASIC mogą służyć do tworzenia dowolnych konstrukcji. Dają więc dziecku spore pole do popisu, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Przy tym wszystkim pozytywnie wpływają na sprawność manualną, kreatywność i samodzielność, co potwierdzają opinie ekspertów. Z tego powodu tym bardziej warto je wręczyć dziecku.

Nasz sklep życzy udanych zakupów. Zawsze oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Wykonanie: skrobia kukurydziana, barwnik spożywczy

Sugerowany wiek: od 3 roku życia

Liczba elementów: 500

Polecamy