Wczytuję dane...
Model: 11817
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: PlayMais®

Odkryj talent plastyczny swojego dziecka - kup PlayMais® BASIC MEDIUM i postaw na kreatywną zabawę!

PlayMais® BASIC MEDIUM to kukurydziane klocki plastyczne. Jest to podstawowy zestaw średnich rozmiarów, który zawiera 350 elementów. Kreatywna zabawa i dowolność jej przeprowadzenia sprawiają, że PlayMais® BASIC MEDIUM otrzymuje świetne opinie i przyciąga uwagę dzieci. Co więcej, klocki posiadają szeroką paletę barw. Stworzono je ze skrobi kukurydzianej i barwnika spożywczego. Warto wspomnieć, że mimo tego wszystkiego, wyróżniają się atrakcyjną ceną. Produkt jest polecany dla dzieci od trzeciego roku życia.

Na czym dokładnie polega zabawa? Klocki ze skrobi kukurydzianej PlayMais® BASIC MEDIUM mogą się ze sobą dowolnie łączyć. Żeby do tego doszło, konieczne jest ich delikatne zwilżenie, które uruchomi lepkie właściwości - najlepiej sprawdzi się wilgotna ściereczka. To nie wszystko, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby malec wycinał z większych klocków małe elementy. Wszystko zależy od kreatywności i pomysłu malucha. Nadzoruj dziecko podczas zabawy - może się zadławić małymi elementami.

Klocki kukurydziane PlayMais® BASIC MEDIUM pozytywnie wpływają na rozwój, samodzielności, kreatywności i logicznego myślenia, a przy tym poprawiają sprawność manualną. Są więc idealnym sposobem na prezent. W naszym sklepie znajdziesz też inne zestawy tych klocków, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia reszty naszej oferty.

Wykonanie: skrobia kukurydziana i barwnik spożywczy

Liczba elementów: 350

Sugerowany wiek: powyżej 3 roku życia

Polecamy