Wczytuję dane...
Model: 11820
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: PlayMais®

Zestaw do przyjemnej i kreatywnej zabawy - już teraz kup swojemu dziecku PlayMais® BASIC 1000!

PlayMais® BASIC 1000 to kukurydziane klocki plastyczne, które nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Zestaw wyróżnia się mnogością kolorów oraz sporą ilością elementów (1000 el.). Z tego powodu możesz mieć pewność, że maluch będzie mieć sporo frajdy. PlayMais® BASIC 1000 wykonano ze skrobi kukurydzianej i barwnika spożywczego. Klocki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Już teraz kup prezent swojemu maluchowi!

Klocki ze skrobi kukurydzianej PlayMais® BASIC 1000 przyciągają także swoją prostotą. Wystarczy je zwilżyć wodą, co uruchomi ich naturalną lepkość i pozwoli na dowolne łączenie. Producent zaleca użycie w tym celu mokrej ściereczki. Dziecko może stworzyć domek, kwiaty, zwierzaki i wiele więcej. Ograniczenia praktycznie nie istnieją! Tym bardziej, że w komplecie znajduje się aż 1000 klocków! Jeśli chcesz, jako opiekun możesz pomóc maluchowi w zabawie, co na pewno będzie mile spędzonym czasem.

Opinie specjalistów potwierdzają, że dzieci w pierwszych latach życia uczą się najwięcej poprzez zabawę. Na co wpływają plastyczne klocki PlayMais® BASIC 1000? Korzystanie z nich pozytywnie wpływa przede wszystkim na wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną, ale też logiczne myślenie i samodzielność. Z tego powodu są wręcz idealnym pomysłem na prezent!

W naszym sklepie znajdziesz także inne klocki kukurydziane PlayMais®.

Wykonanie: skrobia kukurydziana, barwnik spożywczy

Sugerowany wiek: od 3 roku życia

Liczba elementów: 1000

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...