Wczytuję dane...
Model: 11818
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: PlayMais®

Kup PlayMais® BASIC LARGE i zapewnij dziecku kreatywną, relaksującą i rozwijającą zabawę!

PlayMais® BASIC LARGE to kukurydziane klocki plastyczne. Komplet składa się z 750 elementów, dlatego na pewno zapewni dziecku masę świetnej zabawy. Co więcej, klocki te posiadają różną kolorystykę, dlatego malec ma jeszcze więcej możliwości kreatywnego użycia produktu. Klocki wykonano ze skrobi kukurydzianej z dodatkiem barwnika spożywczego. Są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Przy tym wszystkim cena kompletu jest zadziwiająco atrakcyjna.

Klocki co do swojej zasady służą do tworzenia różnych konstrukcji czy kształtów. Jak to jednak wygląda w przypadku klocków ze skrobi kukurydzianej PlayMais® BASIC LARGE? Okazuje się, że wystarczy użyć zwykłej wody (nawilżając klocki), żeby aktywować ich naturalną lepkość. Zalecamy korzystanie z wilgotnej ściereczki - to najprostsze i najbardziej wygodne rozwiązanie. Maluch może budować rośliny, domki, postacie i cokolwiek tylko wymyśli.

W opinii ekspertów dzieci uczą się głównie przez zabawę. Kukurydziane klocki plastyczne PlayMais® BASIC LARGE rozwijają kreatywność, małą motorykę, wyobraźnie, logiczne myślenie i samodzielność. Nieprzypadkowo są często wybierane w roli wyjątkowego prezentu.

Warto wspomnieć, że marka PlayMais® dba o środowisko i ogranicza swój ślad węglowy.

W naszym sklepie znajdują się różne zestawy marki PlayMais®, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia reszty naszej oferty.

Wykonanie: skrobia kukurydziana i barwnik spożywczy

Sugerowany wiek: 3+

Liczba elementów: 750

Polecamy