Wczytuję dane...
Model: 11822
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: PlayMais®

Oryginalne i innowacyjne klocki kluczem do świetnej zabawy - kup PlayMais® MOSAIC LITTLE FOREST!

PlayMais® MOSAIC LITTLE FOREST to kukurydziane klocki plastyczne, które przyciągają dzieci swoją różnorodną kolorystyką, a także sposobem samej zabawy. W komplecie znajduje się 2300 elementów oraz szablony przedstawiające zwierzątka. Zestaw jest przeznaczony dla maluchów w wieku powyżej trzech lat. Klocki plastyczne są wykonane ze skrobi kukurydzianej oraz barwnika spożywczego. Posiadają stosunkowo niską cenę, dlatego tym bardziej warto wręczyć je dziecku.

Kukurydziane klocki plastyczne - mozaika las

PlayMais® MOSAIC LITTLE FOREST są bardzo proste w użyciu. Co zrobić, żeby poszczególne elementy się łączyły? Wystarczy je nawilżyć za pomocą wody! Dzięki temu uruchamia się ich naturalna lepkość. Najlepszym wyjściem jest używanie mokrej ściereczki, która zawsze będzie w pobliżu. W komplecie znajdują się szablony, dlatego zadaniem dziecka jest odwzorowanie grafik znajdujących się na obrazkach. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby malec tworzył dowolne konstrukcje i kształty.

Tego rodzaju zabawa jest niesamowicie rozwijająca i nie można się dziwić, że klocki plastyczne PlayMais® MOSAIC LITTLE FOREST otrzymują tak dobre opinie. Korzystanie z nich ćwiczy sprawność manualną i świetnie wpływa na kreatywność oraz inteligencję. Z tego powodu omawiany produkt dobrze się sprawdzi jako prezent.

W naszym sklepie możesz też znaleźć inne zestawy PlayMais® w świetnych cenach.

Wykonanie: skrobia kukurydziana i barwnik spożywczy

Liczba elementów: 2300

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy