Wczytuję dane...
Model: 11821
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: PlayMais®

Ciekawy zestaw, który spodoba się każdemu małemu miłośnikowi zwierzaków - kup PlayMais® MOSAIC LITTLE ZOO!

PlayMais® MOSAIC LITTLE ZOO to bardzo dobrze wykonany zestaw, w którym znajdują się kukurydziane klocki plastyczne, odznaczające się stale rosnącą popularnością na rynku i zdobywające pozytywne opinie. Prezentowany komplet składa się z 2300 elementów, które różnią się między sobą kolorami, dlatego tym bardziej przyciągają uwagę najmłodszych. Zostały stworzone ze skrobi kukurydzianej oraz barwników spożywczych. Są świetnym pomysłem na prezent, np. z okazji urodzin, świąt czy jakiejkolwiek innej.

Kukurydziane klocki plastyczne - mozaika zoo

Klocki według swojej definicji służą do tworzenia różnych konstrukcji. Jak to wygląda w przypadku PlayMais® MOSAIC LITTLE ZOO? Te kukurydziane klocki plastyczne można łączyć ze sobą z pełną dowolnością. Wystarczy je odrobinę nawilżyć wodą, co uruchomi ich naturalne, lepkie właściwości. Co więcej, w pudełku znajduje się też sześć szablonów przedstawiających zwierzątka z zoo, dlatego zadaniem malucha jest odwzorowanie tych grafik, co nie zmienia faktu, że dziecko może również wykonywać własne, oryginalne prace.

Klocki ze skrobi kukurydzianej PlayMais® MOSAIC LITTLE ZOO pozytywnie wpływają na logiczne myślenie, a także inteligencję, wyobraźnię, samodzielność i sprawność manualną.

PlayMais® MOSAIC LITTLE ZOO to nie jedyny zestaw tej firmy znajdujący się w ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz, możesz znaleźć wiele więcej produktów tej marki!

Wykonanie: skrobia kukurydziana i barwnik spożywczy

Liczba elementów: 2300

Sugerowany wiek: 3+

Polecamy