Wczytuję dane...
Model: 5907522820930
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Masz dość nieprzespanych nocy czy braku czasu w ciągu dnia, z powodu kłopotów ze snem Twojego maluszka? Przykro patrzeć Ci na to, jak dziecko ze zmęczenia jest ciągle rozdrażnione? Z pomocą przychodzą szumisie, które pomogą uspokoić Twoją pociechę, w zaledwie kilka minut, pozwalając Ci na efektywniejsze wykonywanie swoich codziennych zajęć, bez nieustannego uspokajania dziecka. Wykorzystują one do tego celu specjalny mechanizm, który wykorzystuje aż pięć rodzajów szumu, przypominających: dźwięk wód płodowych i bijącego serca, dwa szumy suszarki, fale morskie i padający deszcz. Dzieci zyskują przez to poczucie bezpieczeństwa, ponieważ już w okresie prenatalnym bodźcowane były podobnymi szumami. Szumisie, dzięki temu właśnie mechanizmowi, ułatwiają dziecku zaśnięcie, gdyż czuje się ono bezpieczniej, jest ukojone i zaspokojone.

Szumiś Zosia, to zabawka, która będzie najlepszym towarzyszem Twojego dziecka, na każdym etapie jego rozwoju. Jest wykonany z atestowanych materiałów, które zmniejszają ryzyko uczulenia do minimum. Zabawka jest bezpieczna już od pierwszego dnia życia. Oprócz szumiącego mechanizmu posiada możliwość automatycznego wyciszenia, która pozwala dziecku na spokojny, nieprzerywany szumami sen. Polega to na tym, iż miś działa przez 60 minut do zaśnięcia malucha, a po tym czasie sam się wyłącza. Dodatkowo maskotkę obsługuje się tylko jednym przyciskiem, bez niepotrzebnych komplikacji. Posiada regulator głośności, który pozwoli na dopasowanie decybeli optymalnych dla malucha. Jedną z ważniejszych funkcji jest także to, że misia można obsługiwać za pomocą aplikacji w telefonie, dostępnej zarówno na Androida, jak i na iOS. Jest to pomocne np. w przypadku, gdy dziecko zacznie płakać. Otrzymasz wówczas powiadomienie o tym fakcie na telefon, co pozwoli Ci na szybką reakcję. Oszczędza to nie tylko pieniądze, które prawdopodobnie wydałbyś na elektroniczną nianię, ale także miejsce w mieszkaniu. Możesz również ustawić optymalny czas szumienia – maskotka może szumieć nawet przez 12 godzin! W aplikacji istnieje również możliwość stworzenia albumu ze zdjęciami swojego malucha, które możesz w prosty sposób edytować. Obecny jest także gryzak, przynoszący dziecku ukojenie w czasie, gdy wyżynają mu się zęby. Jest to szczególnie drażliwy moment dla malucha, dlatego też może dzielić go ze swoim wiernym towarzyszem przez 24 godziny na dobę. Istnieje możliwość spersonalizowania misia i nadania mu imienia pociechy, co stanowi świetną pamiątkę na przyszłość. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kupując szumiącego misia w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję oryginalności produktu, a co za tym idzie dbałości o jego każdy detal, w atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne:
kolor: biało - kolorowy

tworzywo: najwyższej jakości, atestowany materiał
wysokość: 34 cm
szerokość: 16 cm
zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie, sterowanie za pomocą smartfona po zainstalowaniu darmowej aplikacji
dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – w temperaturze do 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu).

Polecamy