Wczytuję dane...
Model: 5907522820848
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Najmłodsze dzieci często nie mają dobrze unormowanych pór snu, przez co często mają kłopoty z rozdrażnieniem z powodu zmęczenia, okazywanym poprzez płacz, dający we znaki ich opiekunom. Oczywiście maluchy płaczą z różnych powodów, także - między innymi - przez kolki. Z pomocą przychodzą szumisie, znane również jako szumiące misie, które mają za zadanie uspokoić dziecko i dać mu poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu nie będzie ono miało problemów z zaśnięciem.

Na czym polega fenomen szumiących misiów? Otóż wyposażone są one w specjalny mechanizm, który wytwarza szum, najczęściej biały, będący odpowiedzialny za wytwarzanie dźwięków podobnych do tych, jakie maluch słyszał już w okresie prenatalnym, czyli bicia serca matki i szumu wód płodowych. Zabawki te nie tylko dbają o komfort dzieci, ale również odciążają ich opiekunów, którzy nie muszą uspokajać już płaczących maluchów, dzięki czemu mogą zająć się swoimi obowiązkami.

Szumiś Jędruś to wielofunkcyjna maskotka, służąca zarówno do usypiania dzieci, jak i do zabawy. Wyposażona jest w aż 5 rodzajów szumu – biały oraz różowy. Pierwszy z nich został już wyżej opisany, natomiast drugi – szum różowy – to nic innego jak dźwięki zbliżone do białych szumów, takie jak 2 odgłosy suszarki, szum fal czy dźwięk padającego deszczu. Posiada regulator głośności, co pozwala na ustawienie optymalnego dla dziecka szumu. Zabawka, oprócz jej głównego zadania, spełnia również inne funkcje, między innymi posiada czujnik snu, który informuje opiekuna o ewentualnym przebudzeniu dziecka. Polega to na tym, iż czujnik ten jest odporny na dźwięki, więc w momencie płaczu dziecka od razu informuje o nim opiekuna malucha. Dzięki tej wbudowanej funkcji posiadacze szumisia są w stanie zaoszczędzić pieniądze, które wydaliby na elektroniczną nianię oraz miejsce w mieszkaniu, które – przy małym dziecku – jest zazwyczaj wystarczająco zagracone. Miś wyposażony jest także w funkcję automatycznego wyciszenia, dzięki której po upływie 60 minut sam się wyłącza, nie wybudzając tym samym dziecka poprzez permanentny szum. Szumiś Jędruś jest wykonany z atestowanych materiałów, dzięki czemu ryzyko uczulenia jest maksymalnie zminimalizowane i może służyć niemowlakom już od pierwszego dnia życia. . W gratisie dołączane są także zawieszka – gryzak, która doskonale koi dziąsła dziecka w okresie wyrzynania się zębów. Jest włączany jedynie za pomocą jednego przycisku, co znacznie ułatwia jego obsługę. Klienci mają także duży wybór kolorystyczny, co w znacznym stopniu wpływa na aspekty wizualne zabawki. Istnieje także możliwość spersonalizowania szumiącego misia, czyli nadania mu imienia dziecka, co pomaga zarówno bardziej zżyć się z przytulnym towarzyszem snu, jak również może stanowić piękną pamiątkę w przyszłości.

Kupując szumisia w naszym sklepie masz pewność, że jest on oryginalną, przetestowaną zabawką, która jest bezpieczna dla dziecka. Nasza cena jest wyjątkowo niska biorąc pod uwagę jakość misia.

Parametry techniczne:
kolor: biały, czarny, czerwony
tworzywo: najwyższej jakości, atestowany materiał
wysokość: 34 cm
szerokość: 16 cm
zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie
dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – w temperaturze do 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu)

Polecamy