Wczytuję dane...
Model: 5907522820923
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Wybierz bezpieczny sen swojego dziecka i kup Szumiś Jędruś - Aplikacja, czujnik snu!

Wszystkie dzieci potrzebują zdrowego snu, żeby się rozwijać. Każdy dzień jest wyzwaniem, podczas którego pociecha poznaje świat, który ją otacza. Niestety, bardzo wiele niemowląt ma problem z zaśnięciem, co ma wiele wspólnego z skokami rozwojowymi, kolkami itd. Szukając bezpiecznego rozwiązania, w końcu odkryto, że szum jest doskonałym pomysłem na uśpienie dziecka. Dlatego właśnie powstała marka Szumisie, która prezentuje dobre produkty o niskiej cenie. Nasz sklep ma dla Ciebie Szumiś Jędruś - Aplikacja, czujnik snu.

Szumiś Jędruś to tata w wyjątkowej regionalnej kolekcji limitowanej, która powstała we współpracy z zaprzyjaźnioną marką Folkstar, specjalizującą się we wzornictwie regionalnym. Wykonano go z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Futerko zabawki jest białe, a ubranko niebieskie. Zabawka zachęca również swoim designem. Posiada zamknięte oczka i niebieskie serduszko. Wyposażono ją w okrągły uchwyt, który umożliwia przytwierdzenie do łóżeczka, kołyski, kojca, karuzeli, wózka. Jednocześnie może on pełnić funkcję gryzaka.

Najważniejszy jest jednak mechanizm, który oferuje Szumiś Jędruś. Naukowcy niedawno odkryli, że szum uspokaja dzieci, ponieważ słyszą one wtedy podobne bodźce, jak w brzuchu matki. Ten model oferuje aż 5 rodzajów szumu (biały, różowy, odgłos deszczu, dźwięk fal morskich i wód płodowych z bijącym sercem). Rodzic nie musi samodzielnie wyłączać urządzenia, ponieważ to wyciszy się po godzinie pracy, jednakże oferuje ono także trwający 12 godzin tryb non-stop. Na szczególną uwagę zasługuje czujnik snu. Jest to funkcja, która sprawia, że zabawka nie wyłącza się zupełnie. Kiedy dziecko obudzi się w nocy i zacznie płakać, to zacznie emitować dźwięk szumu. Ten model daje również największą wygodę, ponieważ wszystkimi funkcjami sterować można za pomocą telefonu komórkowego. Prosta w obsłudze aplikacja jest dostępna na systemy iOS i Android. Oprogramowanie wysyła powiadomienie rodzicowi, gdy pociecha się obudzi.

Parametry techniczne:

kolor: biały, czerwony, czarny

materiał: atestowane tworzywo hipoalergiczne

wysokość: 34 cm

szerokość: 16 cm

zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)

funkcje: sterowanie za pomocą telefonu, czujnik snu, automatyczne wyciszenie (po 60 min), tryb non-stop (przez 12 godzin), 5 rodzajów szumu (biały, różowy, odgłos deszczu, fal morskich, wód płodowych), regulacja głośności, obsługa jednym przyciskiem

konserwacja: możliwość prania w pralce (40 st. Celsjusza po wyjęciu mechanizmu szumiącego)

Polecamy