Wczytuję dane...
Model: 1831
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 4020972018311
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Bingo z maszyną losującą to kilkuosobowa gra, która dostarczy wspaniałej zabawy i ducha rywalizacji wszystkim starszym dzieciom, a także ich rodzicom. Gra ta została wyprodukowana przez uznaną i lubianą wśród konsumentów markę Small Foot, która specjalizuje się w zabawkach dla dzieci. Bingo z maszyną losującą cechuje się solidnym i trwałym wykonaniem, jest stworzone z materiałów wysokiej jakości gwarantujących długą użytkowość zabawki. Gra ta przeznaczona jest dla dzieci od piątego roku życia, jednak dzięki temu, że jest trwała, a także przynosi dużo radości z zabawy może ona dobrze posłużyć przez kolejne lata.

Materiały jakich użyto do produkcji to solidne drewno, a także metal, z którego zrobiony jest bęben. W skład zabawki wchodzą następujące elementy: metalowy bęben, w którym są mieszane kulki, plansza z drewna, 75 drewnianych kulek oznaczonych cyframi, 25 planszy dla graczy, woreczek, a także drewniane kółka, które służą do zakrywania trafionych przez dzieci cyfr.

Bingo z maszyną losującą jest świetną rozrywką dla wszystkich dzieci, które uwielbiają rywalizację i kontakt z drugim człowiekiem. Gra wzmacnia więzi między uczestnikami, uczy przestrzegania zasad oraz jest wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Atutem zabawki jest cena, a także precyzja w wykonaniu i estetyczny wygląd.

Celem gry jest ułożenie na planszy uczestnika określonego wzoru z zakreślonych liczb, a następnie wypowiedzenie słowa 'BINGO'. Wyznaczona osoba losuje liczbę z maszyny, a następnie podaje ją graczom, którzy muszą znaleźć daną liczbę na swojej karcie. Wylosowana kulka musi zostać odłożona na bok, aby nie została ponownie wylosowana. Gra trwa do czasu, aż jeden z uczestników ułoży określony na początku gry wzór i wykrzyknie słowo 'BINGO'

Sklep oferuje cenione na całym świecie zabawki, które cieszą zarówno dzieci jak i rodziców, więc jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej gry dla swoich pociech, kup bingo z maszyną losującą.

Wymiary: 32 x 24 x 24 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 3,06 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...