Wczytuję dane...
Model: 9954
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972099549
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Barykada gra planszowa to dobrze dopracowana, angażująca gra. Barykada jest grą logiczną, którą lubią dzieci młodsze, młodzież i dorośli. Barykada gra planszowa wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna. To gra bardzo trwała, wytrzymała i odporna na czynniki mechaniczne. Na pewno posłuży całej rodzinie i znajomym przez wiele lat!

Zasady gry umożliwiają zabawną rywalizację. Plansza wyposażona jest w okrągłe otwory. Niektóre z nich pokryte są czerwoną farbą - właśnie tam umieścić należy białe kulki. Te białe elementy to barykady, których nie da się przeskoczyć. Można je tylko zbić, kiedy trafimy dokładnie na to samo pole. Oprócz barykad dostępne są cztery grupy kolorowych kulek, każda grupa liczy 5 pionków. W grze mogą wziąć udział 2 - 4 osoby. Barykada gra planszowa rozpoczyna się od rzutu kostką.

Aby rozpocząć grę należy wyrzucić 1 lub 6. Kostka z 1 umożliwia wystawienie pionka, a 6 pozwala na wykonanie jednocześnie pierwszych sześciu ruchów. Można poruszać się w wybranym kierunku. Jeśli jednak zawodnik napotka na barykadę, ruch traci sens. Kiedy natomiast gracz natrafia na pionek przeciwnika, może go zbić lub przeskoczyć. Zbicie pionka ma miejsce kiedy gracz zajmuje swoim pionkiem pozycję drugiego. Przeskoczyć pionek można wtedy, gdy przesuwamy się na dalsze pola. Wygrywa ten gracz, który dotrze do wieży księżniczki. Wieża znajduje się na samej górze planszy i jest obstawiona dużą liczbą barykad.

Barykada gra planszowa marki Small Foot mierzy 25 x 25 x 2 cm i waży 1,06 kg. Ta gra skierowana jest dla dzieci od 4 roku życia. Barykada gra planszowa na pewno przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny i przyjaciołom. To idealna gra na długie wieczory, urozmaici też czas spędzany w plenerze.

Drewniana gra barykada to produkt marki Small Foot - cenionego producenta zabawek ekologicznych. Nasz sklep oferuje szeroki wybór zabawek kreatywnych i rozwojowych, przyjaznych dla dzieci. Kolejnym atutem tych jakościowych produktów jest ich przystępna cena. Kup grę barykada i zapewnij świetną rozrywkę całej rodzinie!

Wymiary: 25 x 25 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,06 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...