Wczytuję dane...
Model: 7393
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972073938
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawki, które powstały z drewna, to fantastyczne, ekologiczne rozwiązanie dla Waszych pociech. Są zrobione w taki sposób, aby żaden element nie był zakończony ostrym rogiem. Wielofunkcyjny chodzik pchacz to mercedes wśród zabawek dla dzieci już od 12 miesiąca.

Drewniany Chodzik, który przypomina uśmiechniętego, białego misia polarnego, zapewne przyciągnie uwagę maluchów ze względu na swoją barwną kolorystykę w połączeniu z edukacyjnymi elementami. Jego koła zabezpieczone są gumą przed ślizganiem i rysowaniem podłogi.

Wyposażono go w różne zabawy dla dziecka:
- labirynt, który posiada drewniane zwierzątka,
- sorter do dopasowania kształtów,
- puzzle dwustronne do nauki liczenia, na których z jednej strony znajdują się liczby, a na odwrocie odpowiadająca im ilość zwierzątek lub przedmiotów,
- zegar 12 godzinny,
- tablica do rysowania kredą.

Chodzik pchacz jest na tyle stabilny, że podparcie przy nauce stawiania pierwszych kroków nie sprawi najmniejszego problemu! Doszlifowanie nauki chodzenia naszej małej pociechy zapewne sprawi mu wielką frajdę. Ten praktyczny drewniany chodzik pchacz pełni również funkcję pudełka na zabawki.

Interaktywny pchacz dla dziecka, dzięki swojej wielofunkcyjności sprawi, że zabawa nie będzie miała końca. Został tak zaprojektowany, aby dziecko stabilnie i w zupełnie bezpieczny sposób mogło się poruszać, trzymając się za drewniany uchwyt. Chodzik zapewnia mnóstwo zabawy, a przede wszystkim uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija sprawność manualną i koordynację ruchową oraz takie umiejętności, jak rozpoznawanie kształtów i kolorów, czy dopasowywanie elementów do właściwych miejsc.

Cena za ten produkt nie jest wysoka, a jednak możesz dostać produkt wysokiej jakości! Nasz sklep stara się budować ofertę, dzięki której pociecha będzie się nie tylko bawić, ale też uczyć. Nie czekaj, kup ten produkt już teraz.

Wymiary: około 38 x 37 x 42 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 5,27 kg 
Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...