Wczytuję dane...
Model: 10044
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972100443
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Dobrze wiemy, że nasze pociechy uwielbiają budować wieże z klocków. Firma Small Foot oferuję świetne, kartonowe klocki, które rosną razem z dzieckiem, tak jak zmienia się sposób zabawy klockami wraz z jego wiekiem.

Wieża edukacyjna dla dzieci składa się z 6 kolorowych klocków różnego rozmiaru, wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Każda kostka ma inny kolor. Jest to zabawka doskonała już dla najmłodszych pociech, którym zarówno budowanie wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Ściany każdej kostki są ozdobione obrazkiem innego zwierzątka (pies, kot, żółw, królik, rybka, ptak), a otwory w kartonie pozwalają na umieszczenie danego zwierzątka w odpowiednim domku (kostce).

Wieża dla dziecka ma ogromny wpływ na jego rozwój. Maluch ćwiczy motorykę układając klocki w piramidę. Również dzięki temu, że każda kostka pomalowana jest innym kolorem, maluch ma możliwość nauczenia się rozpoznawania podstawowych 6 barw jak i również nazw zwierzaków.

Nieocenioną zaletą zabawy w budowanie wieży jest czas, jaki dziecko spędza ze swoimi rodzicami. Rodzic może polecić dziecku odnaleźć zwierzątko np. rybkę lub kotka i pokazać mu, do jakiego domku powinien je dopasować. Możliwości są nieograniczone!

Nasz sklep oferuje tylko profesjonalne produkty, a cena spełni Państwa oczekiwania. Kup i spraw uśmiech na twarzy swojego dziecka.

Wymiary: 12 x 12 x 12 cm

Materiał: papier/karton

Waga: 0,59 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...