Wczytuję dane...
Model: 2670
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972026705
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Krosno tkackie dla dzieci, umożliwia naukę tradycyjnego tkania.Ten rozwojowy przyrząd, to zabawka dla dzieci od 6 roku życia. Krosno tkackie zabawka, wspiera rozwój motoryczny dziecka i uczy kreatywnego myślenia. Dziecko, może tworzyć tkaniny z wzorami własnego pomysłu. krosno tkackie dla dzieci, to szczególnie kreatywna zabawka!

To duże krosno tkackie drewniane, o wymiarach około 50 x 24 x 52 cm oraz wadze 1,98 kg wykonane jest z wysokiej jakości drewna oraz tkaniny/tekstyliów. Zestaw zawiera dwa kolory włóczki - czerwony i niebieski. Z użyciem tym dwóch kolorów, mały specjalista, może wykonać naprawdę różnorodne i zaskakujące motywy. Krosno tkackie dla dzieci, umożliwia samodzielne wykonanie dekoracyjnych tkanin. Powstałe w ten sposób dzieła, może podarować bliskiej osobie lub urozmaicić wystrój pokoju. Z pewnością, powstaną przeróżne, kolorowe dywaniki i inne pomysłowe elementy wyposażenia. Zestaw duże krosno tkackie drewniane, oprócz dwóch kolorów włóczki, zawiera także dwie przekładki i grzebień. To krosno tkackie zabawka, jest więc pełni profesjonalnym przyrządem. Krosno tkackie dla dzieci, pomoże zorganizować zabawę kreatywną, która nigdy się nie znudzi. Krosno tkackie zabawka, to idealna rozrywka rozwojowa, dla dzieci w wieku szkolnym. Jednak, nie jeden rodzic będzie chętnie uczestniczył w tej ciekawej formie, spędzania wolnego czasu.

Krosno tkackie zabawka, uznanej firmy Small Foot, to produkt bezpieczny. To duże krosno tkackie drewniane, posiada wymagany certyfikat bezpieczeństwa CE. Firma Small Foot od lat produkuje przyjazne najmłodszych zabawki kreatywne, rozwojowe i edukacyjne. Zdecydowana większość z nich, wykonana jest z drewna. Oprócz tego, wszelkie dodatkowe materiały, są sprawdzane i certyfikowane. Nasz sklep, oferuje wiele propozycji, zabawek ekologicznych. To zestawy, opracowane przez specjalistów, które ułatwią prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Atrakcyjna cena, łączy się tu z jakością, trwałością i wielością korzyści. Kup krosno tkackie dla dzieci i razem rozpocznijcie naukę tkania!

Wymiary: około 50 x 24 x 52 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 1,98 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...