Wczytuję dane...
Model: 3454
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972034540
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Kendama to japońska wersja kultowej gry zręcznościowej dla dzieci. Na czym polega zabawa? Dziecko podrzuca kulę zawieszoną na sznurku i próbuje złapać ją między dwa specjalnie wyprofilowane "talerzyki". Choć na początku ta japońska gra dla dzieci może wydawać się łatwa, to w czasie zabawy szybko można przekonać się, że kula mocno się kołysze, a do tego umieszczenie jej w przeznaczonym do tego miejscu wymaga refleksu i dobrej koordynacji ruchowej. Dzięki grze dla dzieci Kendama Twoja pociecha wykształci lepsze zdolności motoryczne i będzie ćwiczyć umiejętność koncentracji. Gra będzie również okazją do rozwijania ważnej cechy w procesie dążenia do celu - cierpliwości.

W skład produktu wchodzi jeden główny, drewniany element - rączka, na której umieszczona jest zawieszona na sznurku, również wykonana z drewna, kula. Ta japońska gra dla dzieci nie była sztucznie barwiona - ma piękny kolor naturalnego drewna. Przedmiot ma wymiary 7 x 7 x 16 cm. Gra zręcznościowa Kendama jest bardzo lekka - jej waga to zaledwie 0,1 kg.

Materiał, z którego wyprodukowano zabawkę posiada najwyższy standard jakości. Produkcja zabawek - dzięki temu, że wykorzystywane jest do niej drewno uzyskiwane z ponownego zalesienia - nie powoduje negatywnych konsekwencji dla środowiska.

Kendama to japońska gra zręcznościowa przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia.

Gra dla dzieci Kendama została wyprodukowana przez firma SMALL FOOT, która jest europejską marką o wieloletnim doświadczeniu w produkcji bezpiecznych i trwałych zabawek. Motto "życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu" dobrze oddaje cechę charakterystyczną wytwarzanych przez nią produktów - poza radością z zabawy, dają one dzieciom także możliwość szybszego rozwoju i poszerzania umiejętności w wielu obszarach.

Sklep maludas posiada ofertę, dzięki której cena zabawek będzie dla ciebie zawsze najkorzystniejsza. Już dziś kup Kendamę - japońską grę zręcznościową, która zadba o wypełnienie czasu Twojej pociechy dobrą zabawą, przyczyniając się również do zwiększenia jego zdolności motorycznych, refleksu i koordynacji ruchowej.

Wymiary: 7 x 7 x 16 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,1 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...