Wczytuję dane...
Model: 8612
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972086129
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Twój maluch jest pełen energii, a Ty już naprawdę nie wiesz, jak jeszcze można ją rozładować?

Twoje dziecko osiągnęło wiek, w którym absolutnie wszystko jest interesujące, a każda rzecz, do jakiej tylko może dosięgnąć, natychmiast trafia do jego rąk?

Zabawka dla dzieci Rzucanie Pierścieniami - Rzutki dla dzieci firmy Small Foot będzie rozwiązaniem Twoich kłopotów i idealnym upominkiem dla Twojego brzdąca!

Rzutki to nowoczesna zabawka, która sprawi, że Twój szkrab będzie miał zajęcie na całe godziny, a nadmiar wigoru, typowy dla każdego kilkulatka, zostanie skanalizowany w bezpiecznej dla niego formie.

Sklep Maludas troszczy się o jakość swoich produktów i najlepsze materiały, więc Rzutki dla Dzieci zbudowane są z przyjaznych dla środowiska i dziecka, ekologicznych substancji.

Zestaw składa się z 2 skrzyżowanych ze sobą drewnianych desek, w które wbito niewielkie, barwne paliki, oraz czterech kolorowych pierścieni z materiału syntetycznego, obciążonych małymi kuleczkami.

Zabawka w pogodnych, przyjemnych kolorach i prosta konstrukcja sprawią, że każde dziecko natychmiast zajmie się zabawą! 

Rzucanie Pierścieniami - Rzutki dla dzieci to zabawka na tyle funkcjonalna, lekka i niewielka, że można się nią bawić w mieszkaniu, ale można też ją zabrać na spacer lub do przedszkola. Częsta zabawa w rzucanie pierścieniami sprawi, że Twój maluch ekspresowo nauczy się koordynacji wzroku i rąk, a potrzeba ruchu zostanie spożytkowana w zdrowy, bezpieczny i pomysłowy sposób. Warto dodać, że poszczególne słupki zostały opatrzone liczbą punktów, które można zdobyć za trafny rzut - sprawia to, że zabawka sprawdzi się nie tylko jako źródło rozrywki, ale też nauki dodawania.

Zabawka, tak jak i inne ze sklepu Maludas, została stworzona w oparciu o najaktualniejsze trendy i wymagania dzieci. Rzucanie Pierścieniami - Rzutki dla dzieci marki Small Foot mają nie tylko funkcję edukacyjną, ale też poznawczą i rozrywkową. Rzucanie pierścieniami promuje zdrową i bezpieczną aktywność, porusza wyobraźnię i przepędza nudę. Dzięki Rzutkom będziesz mieć pewność, że odpowiednio dbasz o rozwój fizyczny i psychiczny Twojego dziecka!

Rzucanie Pierścieniami - Rzutki dla dzieci to najlepszy prezent, jaki możesz sprawić dorastającemu maleństwu! Kup je już dziś, nie zwlekaj!

Wymiary: około 55 x 55 x 10 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 0,49 kg

Wiek: od 3 roku życia
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...