Wczytuję dane...
Model: 6941
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972069412
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Przeplatanka, inaczej pętla motoryczna.

Pod tą nazwą kryje się popularna przeplatanka z prętami, po których dziecko przesuwa drewniane klocki i figurki. Jest świetną zabawą dla maluchów, które ćwiczą swoje umiejętności manualne i uczą się kształtów oraz kolorów. Pętla rozwija także zdolność logicznego myślenia, dlatego tak chętnie sięgają po nią rodzice i dzieci, które są pełne energii do poznawania świata.

Ta zabawka edukacyjna posiada wysokiej jakości drewnianą podstawę i trzy pręty metalowe w różnych kolorach tj. niebieskim, czerwonym i żółtym. Na wspomnianych prętach znajdują się drewniane koraliki do przesuwania po nich. Są w różnych kształtach i kolorach,a także ich wielkość się różni między sobą.

Zabawka rozwojowa jest rewelacyjna dla dzieci początkujących - rozwija małą motorykę i logiczne myślenie oraz zapewnia dzieciom fascynującą, wielogodzinną zabawę i pobudza wyobraźnię.

Dlaczego warto kupić zabawki w Maludas?
Nasz sklep oferuje nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Cena jest kolejnym atutem współpracy z nami. Nie czekaj kup teraz i spełniaj marzenia swoich małych pociech!

Wymiary: około 28 x 18 x 27 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 1,52 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy