Wczytuję dane...
Model: 6998
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972069986
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Daj swojemu dziecku szansę na zdrową zabawę na świeżym powietrzu wybierając produkt oferowany przez nasz sklep!

Zbliża się wiosna, lato, a może chcesz się przygotować na cieplejsze pory roku? Szukasz zabawki, dzięki której Twoje dziecko będzie się poprawnie rozwijało i czerpało sporą przyjemność z zabawy? Chcesz, żeby Twoja pociecha zażywała ruchu oraz świeżego powietrza, jednak brak Ci pomysłów? Jesteś w dobrym miejscu, nasz sklep oferuje Ci najwyższej jakości most linowy, którego cena jest wyjątkowo atrakcyjna!

Prezentowany tutaj most linowy dla dzieci jest bardzo atrakcyjnym sposobem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Został on wykonany z dobrej jakościowo liny, a także spleciony w taki sposób, żeby ułatwić dziecku poruszanie się po nim. Most linowy wymaga przytwierdzenia z obu stron, dlatego warto również pamiętać o tym, żeby zadbać o odpowiednie jego wsparcie.

Za pomocą tej zabawki Twoje dziecko będzie w stanie rozwijać swoje zdolności ruchowe oraz manualne. Poruszanie się po moście linowym będzie wymagało odpowiedniej koordynacji, a także zachowania równowagi. Zabawka ta będzie ćwiczyła fizyczny rozwój Twojego dziecka. Warto zaznaczyć, że most linowy będzie się znajdował na danej wysokości, dlatego sugeruje się obserwowanie pociechy na czas zabawy, aby uniknąć jej kontuzji.

Nasz sklep z zabawkami Maludas oferuje najwyższej jakości produkty! Kup swojemu dziecku świetny prezent już teraz i obserwuj, jaką przyjemność czerpie z zabawy!

Wymiary: 235 x 35 x 75 cm

Materiał: tkanina/tekstylia

Waga: 1,6 kg

Wiek: od 3 roku życia

W opakowaniu znajduje się most linowy dla dzieci.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...