Wczytuję dane...
Model: 9979
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972099792
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Śniadaniowy kosz piknikowy zabawka, umożliwia zabawę kreatywną na świeżym powietrzu i w domu. Zabawa w piknik z rówieśnikami, to niesamowita radość dla dziecka. Integracja w czasie takiej zabawy, rozwój wyobraźni i umiejętności nawiązywania kontaktów, to niebanalne korzyści rozwojowe dla najmłodszych. Przepiękny, uroczy design i bezpieczne materiały, gwarantują szampańską i niczym niezmąconą zabawę w piknik!

Kosz piknikowy dla dzieci, czyli zabawa w organizację pikniku

Każde dziecko marzy, by zostać gospodarzem wspólnego spotkania, które zarazem ucieszy wszystkie koleżanki i kolegów. Zabawkowy kosz śniadaniowy to świetny sposób na organizację takiej kreatywnej zabawy. Przyda się zwłaszcza wiosną i latem, kiedy każdy chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Koszyk wykonany jest z zabezpieczonej lakierem wikliny, skonstruowany solidnie i perfekcyjnie wykończony. Można go położyć na lekko wilgotnej trawie, bez obaw o odbarwienia. Zastawa, wykonana jest z ceramiki, która może być bezpiecznie użytkowana przez dzieci. Zestaw zawiera cztery zabawkowe talerzyki, cztery filiżanki, zamykany dzbanek, mniejszy dzbanek na mleko, cukierniczkę i komplet sztućców. Sztućce dla dzieci, wykonane są z nieszkodliwych materiałów. Sztućce zabawki, to świetny pomysł na naukę i doskonalenie samodzielnego jedzenia i ogólnych zdolności motorycznych dzieci.

Dodatkowo, zestaw wyposażony jest obrusik piknikowy, o wymiarze 45 x 45 cm oraz cztery serwetki. Ceramiczna zastawa, udekorowana została uroczą grafiką w misie, która na pewno zachwyci dziecko.

Zestaw jest skierowany do dzieci, od 3 roku życia. Ten kosz piknikowy dla dzieci, jest produktem cenionej firmy Small Foot. Firma ta wyróżnia się niezwykle ekologicznym podejściem, do produkcji zabawek. Producenci Small Foot, kierują się przede wszystkim dobrem najmłodszych. Nasz sklep, oferuje sprawdzone produkty, z bezpiecznych materiałów. Atrakcyjna cena, bezpieczeństwo, jakość wykonania i trwałość materiałów to gwarant długotrwałego, radosnego użytkowania. Kup trwałą i bezpieczną zabawkę - spraw radość najmłodszym członkom rodziny!

Wymiary: 25 x 20 x 11 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,42 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...