Wczytuję dane...
Model: 5807
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972058072
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana przebijanka dla dzieci to wspaniała zabawka dla Waszych pociech, rozwijająca koordynację ruchową i wzrokową dziecka. Marka Small Foot ma w swojej kolekcji szereg pięknych, drewnianych zabawek, które nie tylko bawią, ale co najważniejsze wspomagają rozwój dziecka.

Przebijanka zabawka dla dzieci, o której oczywiście mowa, charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością. Jest to dość istotne przy tego typu produktach. Całość została wymalowana bardzo żywymi kolorami, które zdecydowanie przyciągną uwagę malucha.

Zabawka zręcznościowa składa się z niebieskiej podstawki, która połączona jest z sześcioma bolcami przedstawiającymi zwariowane ptaki i młotka.

Produkt wyróżnia się wśród innych standardowych przebijanek. Tutaj nie wbija się bolców na drugą stronę. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja połączyła je w pary. W momencie gdy Wasz maluch uderzy młotkiem w jeden bolec, z drugiej strony podskoczy inny bolec i tak na zmianę , bez końca.

Dziecko ma pełną swobodę jeśli chodzi o zabawę i nikt nie zwraca uwagi, że tak nie wolno, albo nie można hałasować. W końcu to zabawa w przebijankę, więc hałas będzie wskazany.

Ta zabawka motoryczna zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową, wspomaga celność i koncentrację, a także uczy nazywania kolorów i rozwija sprawność manualną.

Cena za tą zabawkę nie jest wysoka, a w zamian otrzymujesz produkt wysokiej jakości! Nasz sklep stara się budować ofertę, dzięki której pociecha będzie się nie tylko bawić, ale też uczyć. Nie czekaj, kup ten produkt już teraz.

Wymiary: około 19 x 12 x 12 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,68 kg

Wiek: od 18 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...